За грубіянство пенсіонеру з інвалідністю в Черкасах звільнили кондуктора

Опубліковано: 23.12.2020
За грубіянство пенсіонеру з інвалідністю в Черкасах звільнили кондуктора

Інцидент стався в Черкасах у маршрутці №20 на зупинці Річковий порт. В автобус зайшов старий чоловік, якому на вигляд було близько 80 років. Він показав кондуктору своє посвідчення по інвалідності, однак не пластикове, а у вигляді книжечки. Після цього працівник транспорту почала кричати протягом двох зупинок на пенсіонера. 

Про це у Facebook-спільноті “Транспорт Че. Громадський контроль” повідомила черкащанка Анастасія Прогунова, яка стала свідком інциденту.

Вона розповіла, що хотіла сама заплатити за дідуся, проте кондуктор брати кошти відмовилась.

“На цьому історія не закінчилася. На Пастерівської дідусь став виходити. Тільки він ступив на першу сходинку, водій притискає його дверима і починає їхати. Дідусь, який і так ледве стоїть на ногах, дивом не випав. У салоні люди по сидячим місцям, дідусь виходив на передні двері, тобто водій прекрасно його бачив”, – зазначає громадська діячка.

Жінка планує залишити офіційну скаргу на дії перевізника.

“Учора була знята з лінії машина. Кондуктор був звільнений, а з водієм проведено профілактичну бесіду. Надіюсь, що це буде приклад іншим поводитися гідно. Багато людей після вчорашнього поста писали мені й скаржились на цей маршрут. Тому прошу всіх бути не байдужими до таких проблем”, – повідомила в коментарі виданню Zmi.ck.ua Анастасія Прогунова. 

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.