На Різдво в області обіцяють опади

Опубліковано: 24.12.2020
На Різдво в області обіцяють опади

Впродовж останніх 2 діб Черкащина була «укутана» туманами. Причина – надходження в регіон дуже вологого і теплого атлантичного повітря. Тумани суттєво погіршували видимість, що ускладнювало рух транспорту на автомобільних шляхах змушуючи людей коригувати свої плани, повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Саме сьогодні День зимового сонцестояння – у північній півкулі Землі Сонце найменший час залишається над горизонтом, займаючи найнижчу позицію над обрієм. Тому сьогодні матимемо найкоротший день та найдовшу ніч року.

За прогнозом синоптиків, на початку нового робочого тижня область високого тиску збереже своє панування. На відміну від відносної теплої ночі, сьогодні вдень температура повітря візьме курс на тимчасове зниження. Вже на 9 годину ранку температура знизилася до 1º морозу.

Наступної ночі очікуємо 5-8º морозу, вдень близько 0º. Проте, як і раніше середньодобова температура буде випереджати багаторічні значення на 2-3º. Прогнозуємо і посилення вітру до 7-12 м/с, а це значить, що вірогідність виникнення туманів зменшиться.

Чергова порція опадів з хвилею тепла підійдуть у наш регіон вже у четвер, поспішаючи укрити землю сніговою ковдрою і створити новорічний настрій. За синоптичними розрахунками, на Різдво, яке відзначатиметься вже цієї п’ятниці, доведеться зустрічати під парасольками. Вдень при температурі 0-5º тепла очікуємо дощ, як би цього не хотілося.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.