Прикмети на Новий Рік 2021: що не можна і що можна робити черкащанам

Опубліковано: 27.12.2020
Прикмети на Новий Рік 2021: що не можна і що можна робити черкащанам
фото тематичне

Новорічна ніч – це довгоочікуване свято, оповите безліччю таємниць і чудес. Багато людей вірять, що в це особливе свято можуть здійснитися заповітні бажання. Але для того, щоб залучити гроші, любов і удачу, потрібно виконати певні ритуали. 2021 рік пройде під заступництвом Білого Металевого Бика, тому важливо виконати його прикмети, щоб задобрити символ року. Про це інформує “УНІАН”.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ В НОВИЙ РІК

Щоб вдало зустріти 2021 рік, важливо завершити до 1 січня незакінчені справи і виконати деякі ритуали.

 • Приберіть у квартирі до 31 січня. Дуже важливо зустрічати 2021 рік в чистому і доглянутому будинку, щоб він пройшов вдало. Не забудьте прикрасити ялинку перед святом і підготувати новорічний декор квартири.
 • Перед Новим роком потрібно повернути всі борги і позичені речі. Якщо цього не зробити – ви будете в боргах весь наступний рік.
 • Обов’язково вибачте всі образи і помиріться з людьми, з якими ви посварилися.
 • 31 грудня потрібно підбити підсумки року, що минає. Випишіть на листочок свої досягнення за 2020 рік і плани на наступний. Символ року Бик цінує цілеспрямованість і вміння планувати майбутнє.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В НОВИЙ РІК

 • Під час свята не можна сваритися, лихословити і сперечатися з іншими – інакше весь рік пройде у сварці.
 • Не можна прати, прибирати в будинку і виносити сміття після заходу сонця 31 грудня – так можна закликати біду. Навіть якщо ви не встигли щось прибрати в будинку – дозвольте собі розслабитися і відпочити в Новий Рік.
 • Заборонено 31 грудня і 1 січня пускати гостей в спальню господарів – це може накликати подружню невірність.
 • Не потрібно використовувати червоний колір в одязі і прикрасах ялинки. На новорічний стіл не варто подавати страви з яловичини.

Джерело: Про Все

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.