Плете бичків гачком. Черкащанка Наталія Харченко

Опубліковано: 02.01.2021
Плете бичків гачком. Черкащанка Наталія Харченко

Плетені символи 2021-го року створює черкаська майстриня Наталія Харченко. Протягом останніх двох місяців жінка виготовила майже 50 биків. З її слів, кожного намагається зробити особливим та неповторним.

Витвори жінка дарує знайомим та друзям. За її словами, щирі емоції людей дають їй наснагу на подальшу роботу.

Свою кімнату Наталія Харченко називає майстернею. З її слів, скільки тут ниток – ніколи не рахувала, але якоїсь постійно бракує:

“Скільки б не було – всеодно чогось та й немає. Буває, все для іграшки є, але якогось одного кольору бракує, а він або основний, або задає характер цій іграшці, і все – здрастуй магазин, треба за якоюсь ниточкою йти”.в'язані бичкиСуспільне: Черкаси

Зі слів Наталії Харченко, тримати гачок вона навчилася у чотири роки. Плести пробувала і серветки, і одяг, але згодом зрозуміла – найбільше їй до вподоби створювати іграшки. Першу свою роботи жінка береже й досі:

“Першим був динозавр. Він такий трішки страшненький, але такий милий, я зараз не хочу його роздивлятись і шукати помилки, їх тут багато, але на той час це була справді найкраща іграшка”.

Читайте також: “Як на Черкащині живе бичок–символ року”

Нині жінка доплітає символ 21-го року – бика. Нитки, які використовує в проціесі, складає у глечик:

“Хтось варить борщі в такому, а в мене тут народжуються іграшки. Це дуже зручно: я кладу сюди моточок, він в мене тоді не скаче по всій квартирі”.Плетені бичкиСуспільне: Черкаси

За останні вісім років зробила багато іграшкових тварин, а от бичків, зі слів жінки, плела вперше. На створення чогось нового надихнуло свято:

“З мишкою було все зрозуміло – було просто щось зробити: наділа їй шапочку, бантик, і вона вже “мі-мі”. А бичок – це щось складніше. Це виклик майстру – щось зробити цікавіше, зробити манюню, яка б викликала позитив, усмішку”.

За словами майстрині, що більша іграшка, то складніше плести. На створення одного бичка жінка витрачає від декількох годин до чотирьох днів. Усього за останні два місяці Наталія створила пів сотні новорічних символів.Плетені бичкиСуспільне: Черкаси

Зі слів майстрині, її принцип – робити так, аби не було соромно, а щоб пишатися. За її словами, для неї головне – щоб кожна створена нею іграшка випромінювала добро. Ідеї моделей вигадує сама або ж запозичує із інтернету. А обирати вдалий варіант допомагає помічниця – кішка Риська.

Джерело: Суспільне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.