Гроші, солодощі й іграшки: назвали найпопулярніші подарунки на свята

Опубліковано: 04.01.2021
Гроші, солодощі й іграшки: назвали найпопулярніші подарунки на свята

Більшість українців планують дарувати рідним і знайомим на новорічні свята гроші. Такі результати опитування, проведеним Центром соціального моніторингу. 

Про це пише “Суспільне”.

Опитування проводили з 17 до 23 грудня 2020 року у 24 областях України та місті Києві. Серед 2 500 опитаних планують дарувати щось 54,2% респондентів. 30,1% опитуваних не планують, 12,7% – ще не вирішили і 3% – не дали відповіді.

Найпопулярнішою відповіддю були гроші, солодощі й іграшки. Також українці планують радувати близьких парфумами, капцями, вином, косметикою, технікою, ялинкою, гаджетами, одягом, прикрасами, книжками, шкарпетками й власними виробами, зокрема, печивом.

На питання: “Що б ви попросили для себе у Святого Миколая” дали відповідь 84,4% респондентів. Основним побажанням собі та рідним було здоров’я. 5,1% опитаних не дали відповіді, 5% респондентів сказали, що нічого б не просили, та 5,5% – не вирішили.

Окрім здоров’я, українці бажали б собі та рідним спокою, добробуту, подорожей, кохання, стабільності, кінця карантину, епідемії та війни, а також підвищення пенсії.

Зауважимо, стандартні відхилення при достовірних 95% і співвідношенні змінних від 0,1:0,9 до 0,5:0,5 становлять 1,2-2,0%. Інформацію отримували спілкувавшись індивідуально за місцем проживання респондента.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.