У Черкасах реконструюють Музей букваря, в колекції якого – сотня експонатів з різних країн

Опубліковано: 06.01.2021
У Черкасах реконструюють Музей букваря, в колекції якого – сотня експонатів з різних країн

Така експозиція – єдина в Україні, каже директор Першої міської гімназії, у якій розташований музей. Букварі різних країн збирали упродовж 10 років. Нині в колекції сотня експонатів.

Про це пише Громадське радіо.

Експозиція музею — це три полиці під скляною вітриною з букварями з різних країн світу. Її розмістили на першому поверсі у коридорі школи. Сергій Саєнко, директор Першої міської гімназії розповідає, що перший іноземний буквар привезли батьки учня 10 років тому.

– Тоді ж у мене з’явилася ідея створити музей, де б можна було систематизувати різні підходи до створення букваря. Перша експозиція займала один стіл. Після неї батьки почали привозити книги з подорожей та дарувати школі. Зараз у колекції музею букварі з США, Німеччини, Англії, Сомалі, арабських країн, – каже директор гімназії.

Експозиції музею вже замало місця на трьох полицях, тому школа подалася на конкурс місцевого громадського бюджету. Та виграла фінансування на реконструкцію свого музею.

– Ми хочемо повністю замінити стару вітрину і поставити мультимедійний екран, який показуватиме, “гортатиме” ці букварі. Можливо, певні дослідження проводитимемо, – розповідає Сергій Саєнко.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.