Батьки зможуть контролювати навчання своїх дітей онлайн

Опубліковано: 07.01.2021
Батьки зможуть контролювати навчання своїх дітей онлайн

Українські школи почали підключати до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників E-Journal. Про це повідомляє gazeta.ua

Цей модуль є частиною модернізованої державної системи АІКОМ, повідомляють у пресслужбі Міністерства освіти та науки України.

Навчальні заклади, які вже користуються такими комерційними системами, зможуть надалі їх застосовувати, каже заступник міністра освіти і науки Артур Селецький.

“Ми плануємо побудувати їх зв’язок із системою АІКОМ, де акумулюватимуться дані, зокрема про успішність навчання всіх учнів.

Усі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультаційну підтримку щодо підключення сервісу та користування ним”, – сказав Селецький.

У електронному журналі будуть розміщені дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо. Вносити інформацію в базу будуть учителі. Батьки та учні зможуть переглядати дані. Для доступу до системи користувачі матимуть логін і пароль.

Батьки зможуть контролювати навчання своїх дітей, отримувати коментарі та поради вчителів. Учні матимуть змогу онлайн отримувати домашні завдання.

За перші дні роботи до сервісу приєдналися понад 100 шкіл.

Британський штам коронавірусу найбільш небезпечний для підлітків та дітей. Епідеміологи закликають закрити школи.

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.