ЗНО-2021: в Україні розпочалась реєстрація на пробне тестування

Опубліковано: 07.01.2021
Сьогодні на Черкащині майже 2500 школярів складали ЗНО з англійської мови (ВІДЕО)

Від 5 січня почалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне тестування і триватиме вона до 19 січня включно. Участь у пробному тестуванні дозволить ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестових зошитів.

Зареєструватися для участі можна на сайті свого регіонального центру якості освіти. Зверніть увагу, що один центр відповідає за кілька областей України.

Через пандемію коронавірусу кожен учасник зможе обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудеться 10 квітня2021. Результати тестування будуть оголошені 16 квітня на інформаційних сторінках учасників.

До 25 березня в особистих кабінетах учасникапробного ЗНО буде розміщено інформацію про час та місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Для участі в пробному тестуванні потрібно буде заплатити від 195 до 255 гривень. Вартість тесту залежить від регіону.

Всі учасники пробного ЗНО зможуть завантажити тестові завдання з усіх навчальних предметів ЗНО та пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів. Пізніше їм повідомлять результати. Також Український центр оцінювання якості освіти підготує відеокоментарі до кожного завдання пробного ЗНО та розкаже, як набрати високий бал на ЗНО.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.