В Умані територію Обеліску Слави та Алеї Героїв оснащено камерами відеонагляду

Опубліковано: 13.01.2021

В Умані на території меморіального комплексу “Вічний вогонь” та алеї Героїв встановлено камери відеоспостереження системи “Безпечне місто”.

В Умані територію Обеліску Слави та Алеї Героїв оснащено камерами відеонагляду

Трансляцію виведено на пульт централізованого спостереження Уманського міського відділу поліції та на сайт webcam.uman.ua.

Про це повідомляють на офіційній сторінці оператора телекомунікацій “ТІМ” в соціальній мережі Facebook.

Крім того, зусиллями небайдужих відновлено фотокартки героїв зі стели загиблим учасникам АТО, які нещодавно було викрадено.

Камери встановлено у співпраці з мером міста Іриною Плетньовою, народним депутатом України Антоном Яценком та Сергієм Кисляком депутатом міської ради, директором ТОВ “ТРК “ТІМ”.

«Дякую за співпрацю народному депутату України Антону Яценку, директору «Телерадіокомпанії «ТІМ», депутату Уманської міської ради Сергію Кисляку, а також всім небайдужим уманчанам, громадським організаціям та підприємцям», – написала на своїй сторінці Facebook Уманський міський голова Ірина Плетньова.

«Цю ініціативу буде включено до програми “Безпечне місто”, яку ми ініціювали спільно з Уманським міським головою Іриною Плетньовою. Будемо і надалі працювати над тим, щоб Умань була комфортним містом для уманчан і туристів», – додав народний депутат України Антон Яценко.

Встановлені камери допоможуть запобігти повторенню злочинів у майбутньому.

Щоб переглянути трансляцію переходьте за посиланнями.

webcam.uman.ua/camera/128/

webcam.uman.ua/camera/129/

Нагадаємо, у свято Різдва, зі стели загиблим учасникам АТО було викрадено 3 фотокартки героїв та зламано прожектор для підсвітки Обеліску Слави.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.