Уманські підлітки намагалися задушити цуценя скакалкою

Опубліковано: 14.01.2021
Уманські підлітки намагалися задушити цуценя скакалкою
Фото тематичне

Інцидент трапився в Умані 10-го січня. Там двомісячне цуценя підлітки повісили на скакалці, яку прив’язали до гілки. Врятували тварину випадково – небайдужий чоловік почув плач цуценяти і регіт нелюдів.

Дружина Ірина Сабліна розповідає, що жорстокість підлітків її вразила.

– Мій чоловік повертався додому, коли почув несамовитий писк собаки. Він перескочив через паркан і помітив підлітків 16-17 років. Вони на скакалці вішали цуценятко, при цьому і жартували, і сміялися. А тваринка перелякана, сходила під себе від страху, – згадує Ірина.

Цуценя довелося забирати силою і нажахану тварину він забрав додому.

Уманські підлітки намагалися задушити цуценя скакалкою

– Ми її викупали, нагодували, зробили перше щеплення. Цуценятко – дівчинка. Дуже розумна і з хорошим апетитом. Настільки неперебірлива, що їсть навіть яблука, – каже уманчанка. – Надзвичайно розумна – вже розуміє команди “гуляти” і “місце”, намагається вітатися лапкою.

Однак залишити цуценя собі родина не може – подружжя живе в орендованій квартирі, господар якої категорично проти тварин.

– Ми не можемо викинути малечу на вулицю, шукаємо їй господарів. Волонтери допоможуть зі щепленнями, – наголошує Ірина Сабліна.

Охочі можуть взути опіку над цуценятком, зателефонувавши пані Ірині на номер 097 425 5855.

– Ми віддамо дівчинку лише у люблячі й турботливі руки. Можливо, у приватний сектор, – каже жителька Умані.

Зображення може містити: одна або кілька осіб та собака

Нагадаємо, раніше ми писали, що черкащани просять небайдужих містян підгодовувати безпритульних тварин. Осмобливо важливо робити це під час стрімкого похолодання, про яке попереджають синоптики.

Відтак допомогти тваринам вижити можна теплими речами, постеливши їх у прикрите від вітру та снігу місце, теплою водою (яка необхідна тваринам, аби вижити) та їжею.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.