В області для проходження пробного ЗНО зареєструвалося вже понад 3 тисячі випускників

Опубліковано: 14.01.2021
В області для проходження пробного ЗНО зареєструвалося вже понад 3 тисячі випускників

На Черкащині для проходження пробного ЗНО зареєструвалося вже 3 062 особи. Реєстрація розпочалася 5 січня та триватиме до 19 січня цього року.

Про це в коментарі “18000” розповіла т.в.о. начальника управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна.

За словами чиновниці, на сьогодні зареєструвався 31% від загальної кількості випускників області, які планують складати ЗНО. Здійснили проплату за пробне тестування вже 1 472 особи. Вартість послуги для черкащан – 246 грн.

У 2021 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня. У зв’язку з пандемією кожен учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження: українську мову, українську мову і літературу, історію України, математику (завдання рівня стандарту), математику, біологію, географію, фізику, хімія, англійську, іспанську, німецьку чи французьку мови.

Водночас, окрім написання пробного тесту з одного з навчальних предметів, учасник зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх вказаних предметів та пройти тестування вдома.

Результати пробного ЗНО можна буде дізнатися 16 квітня шляхом введення своїх відповідей до спеціального сервісу впродовж 10–14 квітня.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.