“Почав бити його й кидати об ліжко”: з’ясувалися нові подробиці вбивства немовляти на Уманщині

Опубліковано: 15.01.2021
“Почав бити його й кидати об ліжко”: з’ясувалися нові подробиці вбивства немовляти на Уманщині
фото тематичне

28-річного чоловіка, який убив свою 4-місячну дитину суд посадив під варту на 60 діб. Нагадаємо, трагедія сталась 9 січня. Батько побив малюка, коли той плакав.

– Моїй онуці Тані треба було набагато раніше забирати цю дитину й тікати від чоловіка, – розповідає прабабуся загиблої дитини Ніна. – 7 січня я до неї телефонувала. Сказала, що купила хлопчику печива. Донька відповіла, що Толя прийде й забере. Я підозрювала, що він бив дитину. Але ж мені не зізнавалася. Та й саму Таню ображав. Колись побив її до втрати свідомості. Потім потягнув до колодязя топити. Старша дитина це все бачила. А тепер вбив сина. Чим завинив цей ангел?

Чотиримісячна дитина роздратувала батька своїм плачем впродовж ночі.

– Дитина цілу ніч вередувала, – плаче мати хлопчика Тетяна Фурман. – Вранці ми встали. Я заспокоювала, а Толя їсти готував сину. Видер його в мене з рук і намагався погодувати. Немовля не хотіло їсти. Чоловік почав битий його й кидати об ліжко. Я ледь забрала, але він продовжував лупити сина й мене. Кричав, що ненавидить хлопчика.

Побиття продовжувалося, поки дитина не перестала дихати. Батьки кинулися самотужки реанімувати. “Швидку” викликали лише за хвилин 15. Медикам не вдалося повернути немовля до життя.

– Толя бив мене також часто. – продовжує Тетяна. – І сина нашого також. Разом вже 3 роки. З мене синці не ходили. Старшого не чіпав, бо любив. Лікарів він викликав. Поліція приїхали після дзвінка від медиків. Судмедексперти потім на розтині виявили 4 крововиливи.
Підозрюваний у вбивстві розповів журналісту, що дітей ніколи не ображав. Те, що сталося називає нещасним випадком.

“Почав бити його й кидати об ліжко”: з’ясувалися нові подробиці вбивства немовляти на Уманщині

– Так, ми справді з дружиною сварилися, бо в будинку був безлад постійно. – каже Анатолій. – Дитину я не бив. Хіба легенько, по щоках, коли він плакав. Бувало, це допомагало. Того дня я забирав сина з рук дружини. Він упав. Отак все й вийшло.

Є достатньо підстав вважати, що убивство є навмисним, кажуть в Уманській прокуратурі. Мати вбитої дитини досі боїться чоловіка. Перед тим, як його забрала поліція, той змусив її розповісти версію про нещасний випадок. В інакшому випадку пригрозив розправою.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.