Антон Яценко спростував чутки щодо закриття дитячої лікарні і позашкільних гуртків (ВІДЕО)

Опубліковано: 19.01.2021

Народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував відеооблог, присвячений вчорашньому виступу колишнього мера Умані Олександра Цебрія.

У своєму відео Олександр Цебрій звинуватив Уманську міську раду, Уманського міського голову Ірину Плетньову та народного депутата України Антона Яценка в усіх смертних гріхах.

«Розпочався рік Бика. Але у мене таке враження, що зараз рік Собаки. Тож кого пан Цебрій «обгавкає» наступного разу, ніхто не знає», – прокоментував народний обранець.

Парламентар зазначив, що цього разу Олександр Цебрій знову розповсюдив ряд безпідставних чуток.

1. Нібито хтось збирається закрити Уманську дитячу лікарню.

“ЦЕ НІСЕНІТНИЦІ! ЖОДЕН ПРАЦІВНИК НЕ БУДЕ СКОРОЧЕНИЙ В ЛІКАРНІ. НАВПАКИ, МИ БУДЕМО РОЗВИВАТИ МЕДИЦИНУ В МІСТІ. ТОМУ ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ БУЛА, Є І БУДЕ. МЕНІ ДУЖЕ ПРИКРО, ЩО КОЛИШНІЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВДАВСЯ ДО ТАКИХ ДЕШЕВИХ І БРЕХЛИВИХ ЗАЯВ”, – ПРОКОМЕНТУВАВ АНТОН ЯЦЕНКО.

Сьогодні Виконком Уманської Міської Ради на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook розмістив повідомлення і спростував ці чутки.

На изображении может находиться: текст «ΚΗп "уманська дитяча лкарня" не закривають! дитяча лкарня аптечнии пункт No»

“ЦІ ЧУТКИ – ЦЕ СПРОБА ДИСКРЕДИТАЦІЇ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ ПОПЕРЕДНЬОЮ. ОФІЦІЙНО ЗАЯВЛЯЄМО ПРО ТЕ, ЩО ВСІ ЦІ ЧУТКИ Є НЕПРАВДИВИМИ. ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ФУНКЦІОНУВАТИМЕ І НАДАЛІ СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛОМ КНП «УМАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ». ЖОДНОГО ЛІКАРЯ ЧИ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА СКОРОЧЕНО НЕ БУДЕ!” – ЗАЗНАЧЕНО В ДОПИСІ.

Також Виконком пише, що міська влада планує покращувати якість обслуговування у медичних закладах міста та матеріально-технічний стан лікарень. Тому вони просять не вірити чуткам та самим не розповсюджувати неправдиву інформацію.

“Шановні уманчани! Уманську дитячу лікарню ніхто не закриває.Прошу довіряти офіційній інформації, а не чуткам!” – додала Уманський міський голова Ірина Плетньова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

2. Начебто Плетньова Ірина Григорівна збирається закрити всі позашкільні гуртки.

“ЦЕ ТЕЖ АБСОЛЮТНА НЕПРАВДА І ВИМИСЛИ ПАНА ЦЕБРІЯ. НАВПАКИ, МИ БУДЕМО ПОКРАЩУВАТИ РІВЕНЬ ОСВІТИ. БО МИ ЗА ТЕ, ЩОБ ДІТИ НАВЧАЛИСЬ І РОЗВИВАЛИСЬ”, – ДОДАВ ПАРЛАМЕНТАР.

Про тарифи на воду.

У травні 2020 року під керівництвом Цебрія було схвалено тарифи на воду – 61,37 грн за куб/м і подано розрахунки до НКРЕКП. Коли міським головою стала Ірина Плетньова, вдалось зменшити цей тариф до 50,71 грн за куб/м.

«Підвищені тарифи, які подав Цебрій ще навесні, взагалі не мали жодного обґрунтування!» – написав Антон Яценко.

Нещодавно, як ви знаєте, зросли ціни на електроенергію.

Але зараз народний депутат спільно з міською владою активно працюють над тим, щоб перейти на свердловини на воду.

До речі, пан Цебрій у своєму виступі каже, що, мовляв, коли він прийшов до влади, то він працював над вирішенням цього питання і свердловини були б.

“На жаль, це знову ж таки його фантазії. Жодної проектно-кошторисної документації не існує, тому ми фактично розпочали все з нуляАле на свердловини все ж таки перейдемо!“, – прокоментував парламентар.

Антон Яценко вважає, що вирішення цього питання переходу на свердловини займе близько року.

Про тарифи на опалення.

Ви знаєте, що тариф на газ значно зріс. Однак, в Умані, фактично, тариф, який діяв з 2018 року діє і тепер. А це велике досягнення мерії!А інсинуації Цебрія просто не витримують жодної критики“, – додав законотворець.

Тому народний депутат порадив екс-меру зайнятись якоюсь справою. Адже з політики Цебрій пішов, нещодавно здав мандат депутата Уманської районної ради.

Як в пісні «Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал». Побув 1,5 місяця депутатом Уманської районної ради. Хотів, щоб його обрали головою райради. Однак депутати його не підтримали, тому Цебрій знову пішов у нікуди і продовжує поливати брудом нову команду“, – прокоментував Антон Яценко.

Чому екс-мер саме зараз «возбудился», саме в цей період?

Відповідаючи на питання, народний обранець сказав, що минулого тижня були дві «знакові» події для Цебрія:

1. Пам’ятаєте, нова влада обіцяла повертати вкрадене колишньою міською владою майно?

Ну ось, перший пішов. Земельна ділянка на вулиці Володимира Мономаха, 4а (район паломництва хасидів). Колишня насосна станція була вкрадена Цебрієм і Клочком через підставних людей.

На наступній сесії Уманської міської ради, яка відбудеться 27 січня, буде рішення про розірвання договору оренди. Таким чином, ця ділянка повернеться в громаду Умані.

Далі будемо вирішувати, що з нею робити, але, принаймні, вона буде в громаді, а не у бандитів!” – додав парламентар.

2. Є газета «Уманська зоря». Більше року тому вона була приватизована. Зараз це звичайне товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Тривалий час це товариство за 1 грн (!!!) орендувало приміщення, площею 1136 м2, на вулиці Шевченка.

А хто вкрав «Уманську зорю»? Олександр Цебрій і Сергій Клочко!Тому на минулій сесії Уманської міської ради депутати проголосували за те, що за 1 грн приміщення здаватись НЕ БУДЕ!” – наголосив Антон Яценко.

Він зауважив, що через це втрати міського бюджету сягали близько 2 млн на рік.

Звичайно, після прийняття цього рішення почались крики, як в кіно «Помогите, хулиганы зрения лишают

Пане колишній мер, це лише початок! Впевнений, що протягом півроку, все, що Ви вкрали у людей, ми повернемо громаді міста Умань!” – зауважив народний обранець.

Також парламентар додав, що вони з командою зараз активно працюють над поверненням вкрадених об’єктів громаді міста.

Сьогодні відбулась нарада, на яку приїхали адвокати, як ви полюбляєте говорити «з Києва». Вони орієнтовані на те, щоб будь-якою ціною повернути громаді вкрадене майно!” – прокоментував законотворець.

“ШАНОВНІ УМАНЧАНИ! НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ, НІХТО НЕ БУДЕ ЗАКРИВАТИ ШКОЛИ, ДИТЯЧІ САДОЧКИ, ЛІКАРНІ, ТОЩО. ЦЕ ПРОСТО ЧУТКИ, ЯКІ РОЗПОВСЮДЖУЮТЬСЯ КОЛИШНЬОЮ МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ З МЕТОЮ ДИСКРЕДИТАЦІЇ НОВОЇ ВЛАДИ”, – НАПИСАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ.

Впевнений, у нас з вами все буде добре! Вітаю зі святом Водохреща! Бажаю всім щастя і добра. Нехай Господь у всьому допомагає!” – підсумовуючи, додав парламентар.

Нагадаємо, кожен споживач має право вільно обирати постачальника природного газу та змінювати постачальника природнього газу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.