Режисер із Черкащини зняв першу народну історичну фентезі-стрічку “Чорний Козак”

Опубліковано: 20.01.2021
Режисер із Черкащини зняв першу народну історичну фентезі-стрічку “Чорний Козак”
фото з мережі

Владислав Чабанюк із села Легедзине Тальнівського району на Черкащині став режисером і сценаристом першої народної історичної фентезі-стрічки “Чорний Козак”.

В інтерв’ю Gazeta.ua він розповів, як тривала робота над проєктом, до якого долучилися майже 500 волонтерів.

– 2008 року друзі-кіношники привезли в наше село Сашка Лірника. На Старий Новий рік у напівпорожньому будинку культури він розповідав свої казки. Зостався ночувати. Тоді й виникла ідея знімати фільм на основі однієї із Сашкових казок, – розповів Владислав Чабанюк.

– Для фільму обрали “казку про чорного козака, вдову Ганну Шуличку і Страшне закляття”. Події розгортаються у XVII столітті. Зброю дав київський клуб військових реконструкторів “Росичі”. Основні костюми – Руслан Павлюк, який керує київською майстернею “Шляхетний одяг”. Сам привозив їх на знімальний майданчик, увечері забирав, чистив і знову привозив. Також зіграв одну з головних ролей, – додав він.

Чабанюк наголосив, що це був волонтерський проєкт – майже 500 людей працюали безкоштовно.

– Знялася лише одна професійна актриса – Марина Юрчак. Грала головну героїню – Ганну. Думали, працюватиме кілька тижнів, але знімальний процес затягнувся на п’ять років. Потім ще стільки ж тривав постпродакшн. Розрив у часі створив немало проблем. Одна з них – вік дівчинки Явдошки, доньки головної героїні. На час зйомок Марії Яловій було 6 років. Коли дійшли до озвучки, мала 16, – поділився режисер.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.