Засновник мотофестивалю “Тарасова гора” зіграв у серіалі “Слов’яни” (ФОТО)

Опубліковано: 20.01.2021

Засновник мотофестивалю “Тарасова гора” зіграв у серіалі “Слов’яни” (ФОТО)

Фото Ашота Арушанова

Засновник байкeрського мотофестивалю “Тарасова гора” Ашот Арушанов зіграв у новому художньо-історичному серіалі “Слов’яни”. Фільм є спільним проєктом України та Словаччини. 

Про це пише “Козацький край“.

Ашот Арушанов – засновник наймасштабнішого мотофестивалю в Україні “Тарасова гора”, що традиційно проходить із 2002 року в перші вихідні червня на Черкащині. Учасники фестивалю щороку піднімаються до могили Тараса Шевченка в Каневі, де вшановують його пам’ять.

У серіалі Ашот Арушанов зіграв правителя аварів, кагана Годріна.Засновник мотофестивалю “Тарасова гора” зіграв у серіалі “Слов’яни” (ФОТО)

Ашот Арушанов у серіалі “Слов’яни”

В основу серіалу покладені традиції та міфологія давніх слов’ян. У фільмі можна буде побачити справжні давні обряди, реконструйовані вченими-фольклористами, та почути фрагменти замовлянь, записаних від найстарішої жительки України, знахарки з Чернігівщини Христини Нагорної (1900—2017 рр.).

Дія кінострічки розгортається у VII столітті н.е. одночасно у двох слов’янських поселеннях – городищі землеробів Фурнау та схованому високо в Карпатах селищі мисливців і пастухів Великий Стіл, де живе головна героїня – юна травниця Драга (Поліна Носихіна). Вона шукає спосіб врятувати свого брата, який перетворився на оленя.

Одного разу олень приводить її до непритомного пораненого незнайомця, який не пам’ятає, хто він. Завдяки своїм чарівним здібностям Драга рятує чужинця, дає йому ім’я та пускає у своє життя. Разом вони намагаються з’ясувати, хто він такий, але чим більше дізнаються, тим більша загроза нависає над всіма жителями слов’янського городища Великий стіл.

Дивитися трейлер серіалу “Слов’яни”:
https://www.youtube.com/embed/1ww3CaRR–A

Одним із постановників трюків у “Слов’янах” став Матуш Лайчак, який працював над створенням трюків у “Грі престолів” та “Дракулі” 2020 року. Також над трюками в серіалі працював українець Ілля Юрчишин та словацький каскадер Роман Янкович.

Додамо, прем’єра україномовної версії “Слов’ян” відбудеться цього року на телеканалі “1+1”.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.