Сепсис, пневмонія, гепатит: 15-річному хлопцю із Черкащини терміново потрібна допомога

Опубліковано: 22.01.2021
изображение_viber_2021-01-22_11-53-22

Черкащанин Артем Кривенда вже майже тиждень бореться за власне життя. 15-річному хлопцеві поставили відразу декілька складних діагнозів: двобічне запалення легень, сепсис, токсичний гепатит тощо. Необхідної суми для лікування хлопця багатодітна родина не має, тому просить усіх небайдужих долучитися до збору коштів, аби врятувати життя юнака. 

Самопочуття Артема значно погіршилось у неділю, 17 січня, коли він вмить став задихатися.

– Дитина згорала у нас на руках, тому ми відправилися в лікарню ім. Семашко, що у Смілі. Там нам озвучили вердикт: «Ми вас не беремо, їдьте в Черкаси». І ми з майже непритомною дитиною на руках поїхали в Черкаську обласну дитячу лікарню, де таки взялися за порятунок сина. Ці декілька діб були не просто важкими, вони були цілим життям, адже син був в реанімації, а ми під її дверима, — написала мама Артема Оксана Владімірова на своїй сторінці у «Фейсбук«.

У лікарні хлопцеві встановили низку діанозів: сепсис, септицемія, карбункул нижньої губи, флегмона ротової порожнини, двобічна пневмонія (60% ураження легень) та токсичний гепатит. За декілька діб Артемові провели три оперативних втручання.

Хоча часом юнаку ставало краще, хвороби не відступають. Для боротьби з недугою призначили сильні антибіотики, якими лікарня забезпечила лише перші декілька днів. Надалі дороговартісні медикаменти треба купувати за власний кошт. Для багатодітної сім’ї сума, потрібна на лікування Артема, виявилася непосильною.

Родина просить усіх небайдужих допомогти врятувати життя Артема. Кожна Ваша гривня — це крок до порятунку хлопця.

Реквізити: 

5168742729489009
Владімірова Оксана Володимирівна (мама)

5168757369251287
Головко Анна Леонідівна (сестра)

изображение_viber_2021-01-22_11-47-49

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.