Учні, які найкраще складуть ЗНО, отримають 100 000 гривень

Опубліковано: 23.01.2021
desktop_uIQq_desktop-ja3n-desktop-d5zx-0000020-zno-testy-angliyska-2014-stanchak

Премії призначатимуться відповідно до результатів ЗНО тим абітурієнтам, які набрали 200 балів із двох і більше навчальних предметів. Про це повідомляє «Час-Дій».

28 грудня 2020 року Кабінет Міністрів України схвалив проєкт указу президента України про премію учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які здобули максимальну кількість балів за результатами ЗНО.

«100 000 гривень премії отримають школярі, які найкраще здали ЗНО цього року. Це непогане заохочення для дітей. До речі, основна умова окрім кількості балів – вступ в український виш. Ми маємо розвивати нашу систему освіти, а не створювати черги в польських чи чеських університетах. Таким кроком ми дітей наших чиновників з Лондона не повернемо, але молоді таланти підтримаємо», – так прокоментував рішення КМУ у своєму Фейсбуці рівненький нардеп Дмитро Соломчук.

Проєктом документа передбачається заснування 20 щорічних премій, які виплачуватимуться одноразово. Кожна премія становить 5 тисяч гривень.

Міністр освіти Сергій Шкарлет також наголосив, що необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів. Адже вони своїми досягненнями у навчанні сприяють підвищенню авторитету держави на міжнародній арені та засвідчують високий рівень освіти в Україні.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.