Антон Яценко про ситуацію з приміщенням газети “Уманська Зоря” та інші актуальні питання

Опубліковано: 25.01.2021
Антон Яценко про ситуацію з приміщенням газети "Уманська Зоря" та інші актуальні питання

Народний депутат України Антон Яценко в інтерв’ю для “Умань стрім” розповів про розвиток Умані та актуальні питання, які хвилюють уманчан.

Прокоментуйте, будь ласка, ситуацію з приміщенням «Уманської зорі».

Ситуація така, як з більшістю об’єктів комунальної власності, які були вкрадені попередньою владою міста Умань. Ще у 2018 році приміщення «Уманської зорі», що по вулиці Шевченка, 1100 кв м було передано на баланс міста. Згодом, через ряд технічних причин його вкрасти не встигли. Але, натомість, Клочко і Цебрій через підставних осіб встигли заволодіти газетою «Уманська зоря».

Антон Яценко про ситуацію з приміщенням газети "Уманська Зоря" та інші актуальні питання

Зараз це звичайне товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), в якому працює 2-3 людини. Тривалий час це товариство за 1 грн (!!!) орендувало приміщення, площею 1136 м2, на вулиці Шевченка. Тому на минулій сесії Уманської міської ради депутати проголосували за те, що за 1 грн приміщення здаватись НЕ БУДЕ! Через це втрати міського бюджету сягали близько 2 млн на рік.

Антон Яценко про ситуацію з приміщенням газети "Уманська Зоря" та інші актуальні питання

Після того, оскільки вказане товариство не сплачувало орендну плату і незаконно знаходились у приміщенні, то їх було виселено з цієї будівлі.

Також зазначу, що зараз в цій будівлі знаходиться магазин «Меблі». Цей магазин також з 2019-го року не сплачував кошти. Зараз у разі несплати їх також буде виселено.

Люди, які крали комунальне майно, мають зрозуміти, що більше такого не буде!

Також додаємо роз’яснення Євгенія Клімова (начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради) щодо ситуації з редакцією газети “Уманська Зоря”.

Крім того, додам дещо про сесію Уманської міської ради, яка відбудеться 27 січня.

Олександр Цебрій казав, що там такі страшні рішення приймаютьсяJ

Наприклад, раніше за адресою вулиця Мономаха, 4а, Цебрій з Клочком вкрали насосну станцію.

Нещодавно за рішення Уманського міської ради було відмінено всі містобудівні умови і зараз з ними розривають договір оренди. Тому територію буде повернено у власніть громади Умані. До речі, на черзі тубдиспансер та інші об’єкти. Протягом року намагатимемось повернути всі об’єкти, вкрадені попередньою владою. Хочу сказати, що вже зараз ми залучили декілька адвокатських об’єднань і активно працюємо в цьому напрямку.

Зробимо все, щоб все повернути всі об’єкти громаді Умані!

Ми спільно з мером Умані Іриною Плетньовою працюємо над цим!

Це означає, що протягом року буде проведено повну ревізію комунального майна?

Так, проводимо ревізію комунального майна, по кожному об’єкту складається «паспорт», вживаються юридичні заходи. По вулиці Пушкіна теж все цього року зміниться. Адже буде суттєво наповнено бюджет за рахунок легального використання будівель. Хасиди теж цього хочуть. Єдине, що їм раніше заважало, це налагоджена схема попередньої міської влади – хабарі в тіньовому секторі, бо за все треба було платити Цебрію в кишеню, а місто не отримувало жодної копійки. Так не буде!

Впевнений, все буде добре!

Які ваші плани як народного депутата щодо розбудови Умані на найближчий рік?

Цього року в Умані плануємо багато подій.

Дороги

По-перше, це ремонт доріг. Буде завершено дорогу Умань-Черкаси, я дуже плідно працюю з Урядом в цьому питання. Зокрема, з Укравтодором. Також незабаром буде завершено ділянку дороги Легедзине-Доброводи, а також дорогу Умань –Бершадь (завершено буде приблизно в травні).

Що стосується Умані, то приблизно третина доріг, які потребують ремонту, буде відремонтована цього року. З квітня десь почнуться роботи, вже офіційно погоджено перелік доріг. В Умані дуже багато вулиць ми врахували.

Всі побачать, що влада може працювати для людей!

Туризм

Також у нас по дендропарку «Софіїівка» є певні плани. Зараз ми завершили доріжки в історичній частині парку, також плануються роботи у «Новій Софіївці». Звичайно, вже є багато ідей щодо розвитку Умані.

Крім того, є плани щодо облагородження Красноставського ставу. Там буде пляжна зона для уманчан. На Осташівці буде також зроблено колектор на Чкалова, також цього року відкриємо парк «Хащі».

Освітлення та безпека
Планується цього року модернізація вуличного освітлення, буде запущено «Муніципальну варту», перелік заходів «Безпечне місто». 
Постійно проводимо роботу, зараз хочемо до Нового року завершити реконструкцію Будинку культури, там буде дуже цікаво.

Медицина

Незабаром запрацює комп’ютерний томограф, УЗД-відділення, центр чоловічого здоров’я, новий рентген апарат, COVID-лабораторія, а також друге ангіографічне відділення (перше ми відкрили у жовтні цього року на базі Уманської центральної районної лікарні).

Крім того, дитячу лікарню розширимо. До речі, чутки про закриття дитячої лікарні – повний абсурд! Вона на своєму місці. Єдине, ми хочемо поліклініку перенести на територію лікарні, бо вона зараз знаходиться в жахливому стані у приміщенні ДІАЗ «Стара Умань».

Адже зручно, коли поліклініка і лікарня в одному місці. Тому ми це також зробимо. Дуже багато є інших ідей і ми працюємо.

Все зробимо, щоб громада Умані повернула своє майно і люди жили краще!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.