На Черкащині почастішали нещасні випадки на водоймах: за добу загинуло троє осіб

Опубліковано: 25.01.2021
На Черкащині почастішали нещасні випадки на водоймах: за добу загинуло троє осіб

Сьогодні медики швидкої п’ять разів виїжджали на виклики на водойми, де громадяни провалювалися під лід. Загинуло троє осіб.

Про це повідомляє речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

Так, о 10:17 в диспетчерську надійшов виклик про те, що у Черкасах на пляжі “Живчик” під лід провалився чоловік. До пацієнта виїхала бригада швидкої.

О 12:04 диспетчер знову прийняла виклик про те, що на Першому причалі під Черкасами під кригу пішов чоловік. Свідки його витягли, але про стан потерпілого нічого не повідомили.

Вже о 14:13 диспетчеру повідомили, що у селі Матусів на Шполянщині під лід провалилося двоє чоловіків. До місця події терміново виїхала бригада екстренки.

А о 16:23 до медиків швидкої знову надійшов виклик, що на Першому причалі чоловік провалився під кригу. Пацієнт перебував у свідомості.

“Деякі з постраждалих добиралися додому своїм ходом чи своїм транспортом. Певне, щоб якомога швидше зняти з себе мокрий одяг. Добре, що поряд були небайдужі, які допомагали їм вибратися з-під криги і насправді велике щастя, що ці люди залишилися живі”, – зазначила Ірина Назарок.

Трагічно закінчився інцидент на водоймі в селі Григорівка Канівського району. Тут загинуло троє осіб: під лід пішли двоє чоловіків, а третій намагався їх рятувати.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.