Після втручання прокуратури громаді на Черкащині повернули ставок

Опубліковано: 27.01.2021
Після втручання прокуратури громаді на Черкащині повернули ставок
фото тематичне

Уманською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду про розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду (ставка) у Маньківському районі ринковою вартістю 45 млн грн через невиконання підприємцем умов договору оренди.

Раніше прокуратурою встановлено, що орендар, уклавши в 2011 році договір оренди водоймища для здійснення господарської діяльності, сплачував за нього орендну плату, яка не відповідала нормативно грошовій оцінці землі, що порушувало державні інтереси у сфері ефективного використання земельних ділянок.

Вказане стало підставою звернення до суду прокурора з позовом про внесення змін до договору оренди в частині розміру орендної плати, який у 2016 році задоволено господарським судом Черкаської області.

Натомість, орендарем знехтувано обов’язком сплати орендної плати  у належному розмірі, утворивши упродовж 2017-2020 років заборгованість перед бюджетом сільської ради на понад 120 тис грн, що стало підставою звернення прокуратури до суду з позовом про стягнення заборгованості та розірвання договору оренди земельної ділянки через невиконання його умов, який судом задоволено.

На цей час на виконання судового рішення речове право відповідача на спірні земельні ділянки припинено.

За інформацією пресслужба Уманської місцевої прокуратури

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.