Уманчанин потрапив до бази сайту «Миротворець»

Опубліковано: 27.01.2021
Уманчанин потрапив до бази сайту «Миротворець»
фото тематичне

24-річного уманчанина внесено до бази сайту «Миротворець» за спробу організації та нападу на українського військовослужбовця. Молодик заступився в коментарях за київську блогершу, яка нещодавно зізнавалася в любові до Росії. В дописі уманчанин пропонував побити офіцера Анатолія Штефана, який розкритикував позицію дівчини.

– Давайте натовпом спіймаємо цього вояку і змусимо вибачитися. Якщо не зрозуміє, можна буде отп **дить і облити зеленкою чисто для приколу, щоб розумів, що буває, якщо чіпати молодь. І змусити зняти з сайту “Миротворець”, тому що там публікують ні в чому не винних людей, які потім вмирають дивним чином, – пропонує чоловік в коментарях до посту Di.rubens/

Уманчанин потрапив до бази сайту «Миротворець»

Тепер ним зацікавився «Миротворець». За даними організації, він нібито часто відвідує окупований Крим. Правоохоронців просять втрутитися.

– Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень», – йдеться у повідомленні на сайті.

Уманчанин потрапив до бази сайту «Миротворець»

Після внесення до бази, уманчанин видалив сторінки в соціальних мережах.

В СБУ Черкащини пообіцяли згодом повідомити, чи будуть реагувати на цю ситуацію.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.