В Умані підозрюваного побили в суді (ВІДЕО)

Опубліковано: 01.02.2021
В Умані підозрюваного побили в суді (ВІДЕО)
Фото: ПРО ВСЕ

В Уманському суді зі скандалом та бійкою продовжили термін утримання під вартою так званим «чорним» квартирантам. Нагадаємо, 29 листопада уманчанка знайшла свого чоловіка на підлозі мертвим. Напередодні вони відпочивали зі своїми квартирантами. Останніх тепер підозрюють у навмисному вбивстві власника будинку. На думку слідства, підозрювані підсипали в алкоголь препарат схожий на «Клофелін». Дружині померлого вдалося вижити.

На початку грудня ймовірних вбивць суд відправив під варту на 60 діб. Проте минулого тижня спільники мали вийти на волю. Родичі та друзі загиблого зібралися під судом на мітинг.

– Їх 28 січня відпустили, – обурюється вдова Тетяна Рябоконь. – Тому це викликало наше невдоволення. Ми всі прийшли до суду. 29 січня підозрюваним там мали вручити ухвалу про зміну запобіжного заходу. Тобто, вирішувати, чи вони носитимуть браслети, чи під особисте зобов’язання вийдуть.

В Умані підозрюваного побили в суді (ВІДЕО)
Фото: ПРО ВСЕ

Кілька десятків людей вимагали від судді перегляду запобіжного заходу. Того ж дня прокурор підготував нове клопотання.

– Я вимушена була просити допомоги в людей, аби суд провели як слід, – продовжує Рябоконь. – На слуханні підозрюваний поводив зухвало. Казав, що не розуміє української й просив перекладача.  Всіх намагався образити. Просто затягував час. Ми втратили чоловіка, батька і сина. А ця особа взагалі не визнає своєї провини. Визнає лише крадіжку. Зараз мені страшно і я боюся за свою родину.

В Умані підозрюваного побили в суді (ВІДЕО)
Фото: ПРО ВСЕ

Підозрюваного та його співмешканку до зали суду заводили окремо. 32-річний підозрюваний вимагав дотримання його прав.

– На всю країну мене обізвали «клофелінщиком» та вбивцею, – викрикує до судді чоловік.  – Хто за це буде вибачатися? Моя провина ще не доведена. В якій країні я живу?https://www.youtube.com/embed/S5_4eZDhXrI

Обом підозрюваним продовжили тримання під вартою до березня. Після закінчення засідання ймовірного убивцю поліція виводила в щільному оточенні. Вже в коридорі на нього накинулося кілька чоловіків. Один із них ногою поцілив у голову підозрюваному.

– Якби така ситуація сталась у мене чи близьких, я б теж був радий підтримці, – каже товариш сина загиблого Андрій Гончар. – Була велика ймовірність, що ця особа залишиться не під вартою. Могли б відпустити під домашній арешт. Далі людина б зникла і шукай вітру в полі.

В Умані підозрюваного побили в суді (ВІДЕО)
Фото: ПРО ВСЕ

Підозрювані перебуватимуть під арештом до 1-го березня. Заставу вносити не мають права.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.