Громадам Черкащини передали 130 тисяч гектарів землі

Опубліковано: 02.02.2021
zemlia

Головним управлінням Держгеокадастру в області вже передано 130 тисяч гектарів землі державної власності с/г призначення територіальним громадам області.

Про це під час наради в Черкаський ОДА повідомив начальник головного Управління Держгеокадастру у Черкаській області Ігор Віштак. 

Проте, зазначив він, значна частина ділянок все ще перебуває у державній власності через те, що органи місцевого самоврядування не вчинили дії по її перереєстрації.

Нагадаємо, що в Україні стартувала земельна реформа, мета якої – упорядкувати ринок землі, унеможливити корупційні схеми у земельних відносинах,  і головне – дати поштовх українській економіці.

У межах старту земельної реформи наприкінці минулого року громади Черкащини першими розпочали отримувати акти про передачу сільськогосподарської землі, яка перейшла з державної у комунальну власність.

За словами міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка, найперші земельні проблеми, які потрібно вирішити, – навести лад у системі реєстрації, забезпечення належної кадастрової діяльності.

Про це інформує пресслужба ОДА

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.