У Черкаській області цього року менше одружувалися, ніж минулого

Опубліковано: 02.02.2021
У "символічний" день одружились 25 пар черкащан

В області минулого, 2020 року було зареєстровано 4609 шлюбів. Це майже на 2000 менше в порівнянні з минулим роком. Про це повідомляють «Вечірні Черкаси».

Вже традиційно зменшення кількості реєстрацій шлюбу пов’язано з тим, що 2020 рік був високосним. Саме в ці роки частина черкащан боїться одружуватись, відкладаючи цю радісну подію на інший період. Проте і карантин уніс свої корективи в життя та плани наречених. Але не всі були такі забобонні. Наймолодшою парою минулого року стали 19-річний наречений та 16-річна наречена з Черкаського району. Найстаршою парою, яка уклала шлюб, стали 94-річний наречений та його 66-річна супутниця з Уманського району, 91-річний наречений та наречена 68 років зі Звенигородщини, 81-річний наречений та на два роки старша наречена з Канівщини й наречений 72 років та наречена 74 років із Лисянський району.

Також в 2020 році в Черкасах, Умані, Смілі, Каневі та в с. Білозір’я продовжував функціонувати пілотний проект «Шлюб за добу». Усього за прискореною процедурою зареєстровано 623 шлюби, із них 207 – шлюби з іноземцями.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.