Як на Черкащині фестивалитимуть на «Нескореній Nації Холодний Яр-2021″

Опубліковано: 12.02.2021
holodnyj jar 13

Фестиваль нескореної Naції «Холодний Яр» вкотре скликає Холодноярську родину. Уже 2 – 4 липня у Суботові на Черкащині збиратимуть учасників, аби слухати музику, дискутувати з істориками, надихатися досвідом наших воїнів-захисників, проводити спортивні змагання й історичні виставки.

Організатори розповідають, що планують у програмі на цій рік. Гасло фестивалю — «Новий вогонь. Продовження історії».

“Цей рік був непростий, але ми не зупинялись. Ми і далі з вашою підтримкою допомагали воїнам на фронті. Ми міркували над новою концепцією фестивалю, і цього року він буде ще більш насиченим, наповненим інформацією, яскравим і глибоким. Але головне лишається: Фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр» гуртуватиме тих, для кого Україна — понад усе. Хто черпає натхнення в її історії і знає, що боротьба триває — і на передньому краї російсько-української війни, і на культурному фронті, який утримують від зазіхань ворога наші патріотичні гурти”, – йдеться у повідомлення організаторів заходу.

І, звісно, на фестивальному майданчику традиційно підтримуватимуть здоровий спосіб життя. Адже спорт, відмова від алкоголю і тютюну — запорука сильної здорової Nації.

Уже чимало провідних українських гуртів, які зберігають і осмислюють нашу історичну спадщину, зголосились виступити.

Про це інформує пресслужба ОДА

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.