Незвично про звичайне: черкаські художники презентували виставку “Перетворення”

Опубліковано: 13.02.2021

Незвично про звичайне: черкаські художники презентували виставку “Перетворення”

Фото: “Суспільне”

У Черкаському художньому музеї відкрили виставку “Перетворення”. Це спільна робота художника Олександра Шепенькова та майстрині з кераміки Ольги Отнякіної-Бердник.

Про це розповідає “Суспільне”.

Роботи представлені у напрямку ресайклд-арт – це коли митці змінюють звичні речі і додають до них креатив, розповіла Ольга Отнякіна- Бердник.

На новий напрям мистецтва надихнув черкаського художника Олександра Шепенькова карантин. Свої картини митець почав створювати з залишків речей, які люди викидали.

– Дивлюсь люди все одно викидають меблі, матеріал викидають, фанеру, натуральне все. Воно навіть по роботах видно. Ну можна викинути, спалити його, а можна з того щось ось так в музей затягнути перед тим як викинути, – пояснив художник.

Олександр Шепеньков представив на виставці тридцять робіт. Із майстринею Ольгою Отнякіною-Бердник їх поєднує бажання надати старим речам нове життя, тому і назву обрали відповідну. Оскільки перетоврення – замкнуте коло, старе трансформується в нове й навпаки.Незвично про звичайне: черкаські художники презентували виставку “Перетворення”

Фото: “Суспільне”

Майстриня Ольга розповіла, що цей проєкт був експериментальним, тому до останнього не знали, що робить кожен із них.

Керамічні звірята, картини й розфарбовані меблі взяті за основу композицій, додала жінка. Меблі вдома вже не використовували, тому вирішила їх змінити.

Вперше прийшла на виставку цих майстрів черкащанка Альбіна Богуш. Її зацікавила назва, тому завітала побачити її наживо.

– Із Шепеньковим знайомлюсь вперше. Досі не бачила його картин, але дуже цікаво. Назва картин грається із самими картинами і мені подобається, що вони наче живі, – зазначила відвідувачка виставки Альбіна Богуш.

За роботами майстрів спостерігає черкащанка Наталія Ребякова. Розповіла, що таке поєднання, на її думку, незвичайне та цікаве. За її словами воно відбиває деякі риси сучасності.

Виставку можна відвідати до 28 лютого.https://www.youtube.com/embed/mY3KiQWpXPEFacebook

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.