За розпорядженням Ірини Плетньової в Умані створено комісію для розслідування отруєння школярок

Опубліковано: 18.02.2021
За розпорядженням Ірини Плетньової в Умані створено комісію для розслідування отруєння школярок

17 лютого дві учениці 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 отруїлися. За попередніми даними вони прийняли синтетичний препарат.

Про це пише Виконком Уманської міської ради на сторінці у соціальній мережі Facebook.

За словами особистого лікаря учениць школи №14, дівчата потрапили до лікарні 3 години тому. Знаходяться під наглядом лікарів. Стан стабільний середньої важкості. Наразі проводиться відповідне лікування.

У свою чергу, начальник відділу освіти Ірина Миколенко, розповіла, що на даний час підготовлено розпорядження міського голови Ірини Плетньової про створення комісії щодо розслідування нещасного випадку, що стався в Уманській школі №14. До складу комісії увійдуть представники відділу освіти, правоохоронних органів та медичні працівники.

“Уже видала розпорядження міського голови про створення комісії щодо розслідування нещасного випадку. Наразі поліція розслідує обставини подій”, – написала Уманський міськи голова Ірина Плетньова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За словами Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, до подібних інцидентів можуть бути причетні небезпечні інтернет-ігри та різні челенджі.

ЗВЕРТАЮСЬ ДО ФАРМАЦЕВТІВ! НЕ ПРОДАВАЙТЕ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ НЕПОВНОЛІТНІМ БЕЗ РЕЦЕПТА ЛІКАРЯ.
ШАНОВНІ БАТЬКИ МІСТА УМАНІ!ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВАС ІЗ ПРОХАННЯМ ПРОВЕСТИ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ ЗІ СВОЇМИ ДІТЬМИ СТОСОВНО НЕБЕЗПЕЧНИХ НАСЛІДКІВ ІНТЕРНЕТ ІГОР ТА РІЗНОГО РОДУ ЧЕЛЕНДЖІВ! НАМАГАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ЧАСУ ПРИДІЛЯТИ СПІЛКУВАННЮ ЗІ СВОЇМИ ДІТЬМИ. ЗАКЛИКАЮ ВСІХ БУТИ ОБЕРЕЖНИМИ!” – ІРИНА ПЛЕТНЬОВА.

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО БАТЬКІВ! ПРОВЕДІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ З ДІТЬМИ ЩОДО НЕБЕЗПЕЧНОСТІ ТАКИХ «ІГОР», АДЖЕ ВОНИ ПРИЗВОДЯТЬ ДО КАТАСТРОФІЧНИХ НАСЛІДКІВ. НАМАГАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ЧАСУ ПРОВОДИТИ З ДІТЬМИ ТА СПІЛКУВАТИСЬ З НИМИ. ЗАКЛИКАЄМО МОЛОДЬ БУТИ СВІДОМИМИ ТА НЕ ПЕРЕЙМАТИ НЕБЕЗПЕЧНІ ЧЕЛЕНДЖІ ЗАДЛЯ РОЗВАГ, АДЖЕ ЦЕ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ НЕ ЛИШЕ ЗДОРОВ’Ю, АЛЕ Й ЖИТТЮ!ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ФАРМАЦЕВТІВ! НЕ ПРОДАВАЙТЕ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ НЕПОВНОЛІТНІМ БЕЗ РЕЦЕПТА ЛІКАРЯ” – ВИКОНКОМ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Нагадаємо, це не перший випадок отруєння аналогічними синтетичними препаратами. 16 лютого у всіх соціальних мережах та ЗМІ обговорювалось питання про подібне отруєння ліцеїсток з Боярки.

Фото з мережі

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.