Черкащанина, який нібито замінував відділення поліції, направлять на примусове лікування

Опубліковано: 23.02.2021
Черкащанина, який нібито замінував відділення поліції, направлять на примусове лікування

60-річного житель одного із сіл Звенигородського району завідомо неправдиво повідомив про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками.

Встановлено, що 60-річний житель, повторно, 1 грудня 2020, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння повідомив про нібито існуючу підготовку вибуху. За допомогою власного мобільного телефону, зателефонував на спецлінію «102» чергової частини ГУНП в Черкаській області та повідомив, що він має намір підірвати одне з відділень поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. За результатами перевірки повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення об’єктів власності, підготовку вибуху, вибухових пристроїв не знайдено.

Ухвалою Лисянського районного суду 60-річного жителя одного із сіл Звенигородського району, з урахуванням характеру психічного розладу, рекомендацій експертів про тип лікувального закладу та ступінь тяжкості вчиненого суспільно-небезпечного діяння, яке є особливо тяжким — застосовано примусові заходи медичного характеру із суворим типом нагляду.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.