Антон Яценко: “Уманська дитяча школа мистецтв працювала і буде працювати! Її ніхто не закриває”

Опубліковано: 24.02.2021

24 лютого народний депутат України Антон Яценко зустрівся з педагогічним колективом Уманської дитячої школи мистецтв і батьками учнів школи. Він спростував інформацію щодо закриття цієї школи.

Антон Яценко: "Уманська дитяча школа мистецтв працювала і буде працювати! Її ніхто не закриває"

Про це народний обранець написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зазначимо, що в Умані всього є дві школи мистецтв: Уманська дитяча школа мистецтв та ще одна школа мистецтв, яка діє на базі гімназії №2. Також в місті є музична школа.

На сьогодні близько 27 млн бюджету міста Умань становлять витрати на утримання цих закладів. Безумовно, це дуже чудові творчі заклади, які позитивно впливають на розвиток дітей.

Антон Яценко спростував чутки про закриття Уманської дитячої школи мистецтв (ВІДЕО)

Парламентар спростував всі чутки, які активно розповсюджували у соціальних мережах. Також народний депутат дав відповіді на всі питання, які цікавили батьків учнів школи мистецтв. Всі мали змогу поставити питання та отримали чіткі відповіді.

Зокрема, парламентар виділив такі важливі аспекти розвитку мистецької освіти в Умані:

  • Планується створення і відкриття мистецького ліцею, який буде фінансуватись не з міського бюджету, а з державного бюджету (тобто, місто зекономить 15- 20 млн грн!).
Антон Яценко спростував чутки про закриття Уманської дитячої школи мистецтв (ВІДЕО)

«МИ ДУЖЕ ЛЮБИМО ДІТЕЙ, ТОМУ ВСЕ МОЖЛИВЕ РОБИМО ДЛЯ ЇХНЬОГО РОЗВИТКУ. ТОМУ Я ВВАЖАЮ, ЩО НЕПРАВИЛЬНО РОЗПОВСЮДЖУВАТИ ТАКІ ЧУТКИ, ЦИМ САМИМ ВНОСИТИ НАПРУГУ В СУСПІЛЬСТВО, АДЖЕ МИ ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ І ГОТОВІ ДО КОМУНІКАЦІЇ» – НАГОЛОСИВ АНТОН ЯЦЕНКО.

  • Уманська дитяча школа мистецтв працювала і буде продовжувати працювати! ЇЇ НІХТО НЕ ЗАКРИВАЄ! Навпаки – в планах суттєве покращення умов. Народний обранець попросив діючого директора закладу підготувати перелік проблемних питань, які стосуються потреб школи. Адже, як відомо, зараз там не працює хореографічний зал. Антон Яценко додав, що його планують відремонтувати.

«І БАТЬКАМ, І ВЧИТЕЛЯМ КАЖУ, ЩО НІХТО НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ ЗАКРИВАТИ ШКОЛУІ ВИГАНЯТИ ДІТЕЙ», – ПРОКОМЕНТУВАВ АНТОН ЯЦЕНКО.

Він додав, що протягом місяця-двох розпочнуться роботи з реконструкції будівлі Будинку культури. В планах добудувати ще 3 поверхи, на яких буде створено дитячий простір, музей науки та інші цікаві новинки.

Зауважимо, раніше було поширення провокативних матеріалів про закриття школи №1. Згодом ширились плітки про закриття Уманської дитячої лікарні. Хоча, як зауважив законотворець, разом з місцевою владою вони будуть активно працювати і в планах добудовувати поліклінічне відділення в лікарні, а потім ще відкрити 3 нових відділення.

Антон Яценко спростував чутки про закриття Уманської дитячої школи мистецтв (ВІДЕО)

Адже свого часу парламентар разом з командою допоміг школі мистецтв зробити туалет в приміщенні, оскільки декілька років тому у приміщенні школи не було навіть туалетів.

«КОЛИШНІ ОПОНЕНТИ, ЯКІ ВТРАТИЛИ ВЛАДУ, НАМАГАЮТЬСЯ «ВИКРИВИТИ» ІНФОРМАЦІЮ І РОЗПОВСЮДЖУЮТЬ ЧУТКИ В МЕРЕЖІ. АДЖЕ СОЦІАЛЬНА НАПРУГА РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ НЕІСНУЮЧИХ ЛЮДЕЙ, ТАК ЗВАНИХ БОТІВ», – НАГОЛОСИВ АНТОН ЯЦЕНКО.

Зараз тривають підготовчі роботи, до наступного Нового року уманчани зможуть побачити дуже багато корисних речей. Народний обранець зазначив, що за 3 місяці роботи команді вже вдалось на 10% збільшити бюджет міста Умань. Також вдалося погодити з обласною владою перелік доріг по Умані, дуже багато доріг буде зроблено вже цього року. Ремонтні роботи розпочнуться через декілька місяців, коли будуть відповідні погодні умови.

Антон Яценко: "Уманська дитяча школа мистецтв працювала і буде працювати! Її ніхто не закриває"

«ДУЖЕ БАГАТО ПЛАНІВ ТА ІДЕЙ, СКОРО УМАНЧАНИ ЗМОЖУТЬ ПОБАЧИТИ ЇХНЮ РЕАЛІЗАЦІЮ. Я ВІРЮ, ЩО ЦЕ БУДЕ», – ПРОКОМЕНТУВАВ НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ.

Нагадаємо, раніше завдяки народному депутату музичні школи у містах Умань та Христинівка було забезпечено музичними інструментами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.