На Уманську міську лікарню передано дороговартісні медикаменти

Опубліковано: 25.02.2021

В Уманській міській лікарні лікуються пацієнти з різними захворюваннями. Для швидкого одужання необхідна якісна медична допомога, яка неможлива без ефективних та безпечних медпрепаратів.

На Уманську міську лікарню передано дороговартісні медикаменти

Переважно, такі ліки є дороговартісними. Зокрема, це стосується медпрепарату «Альбумін», який потрібен для лікування пацієнтів із захворюваннями крові, серцевою недостатністю, опіками. Не кожен хворий має змогу їх придбати.

Уманська міська лікарня отримала життєво важливі медичні препарати

Тому на прохання керівництва Уманської міської лікарні відгукнулись народний депутат України Антон Яценко разом з Уманським міським головою Іриною Плетньовою та Благодійним фондом «Сучасне село та місто».

Про це народний обранець написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Таким чином, нещодавно у рамках такої співпраці Уманська міська лікарня отримала:

  • 225 флаконів медичного препарату «Альбумін Хьюман_5%, Пласбумін-5_250mL» – використовується при хворобах пов’язаних зі зниженням рівня білка в сироватці крові, при травматичних та септичних шоках, опіках, захворюваннях серцево-судинної системи, дихальної системи, захворюваннях крові та багатьох інших хворобах;
  • 10 пакетів медичного препарату «Метронідазол _500mg/100mL_100mL» – для лікування інфекцій центральної нервової системи, легенів (при пневмонії), шлунково-кишкового тракту, гінекологічних інфекцій.
На Уманську міську лікарню передано дороговартісні медикаменти

Ці медикаменти використовують у відділенні інтенсивної терапії, а також в стаціонарних відділеннях хірургічного і терапевтичного профілю.

Уманська міська лікарня отримала життєво важливі медичні препарати

Їх видають пацієнтам безкоштовно за призначенням лікаря.
Антон Яценко наголосив, що спільно з Іриною Плетньовою буде і надалі допомагати лікарням та турбуватись про покращення якості медицини.

Нагадаємо, раніше Уманська міська лікарня отримала препарат для лікування онкохворих,медичними витратними матеріалами та обладнанням, медичними засобами для боротьби з коронавірусною інфекцією, багатофункціональними ліжками і матрацами, протиепідемічним одягом і медичними рукавичкамипередано медичну каталку.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.