Черкащан запрошують стати патронатними вихователями

Опубліковано: 27.02.2021
simya

Кожній дитині потрібне сімейне тепло та підтримка дорослих. Та, на жаль, не завжди й не кожна дитина може їх отримати. Тому міський Центр соціальних служб інформує про послугу патронату, яка діє у Черкасах і якої дуже потребують деякі діти нашої громади.

Сімейний патронат – це професійна комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд і виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах та потребує захисту.

Кандидат у патронатні вихователі подає наступні документи:

 • заяву;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію трудової книжки (у разі наявності);
 • висновки про стан здоров’я кандидата у патронатні вихователі та осіб, які проживають разом з ним, складені за формою згідно з додатком 5 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866;
 • довідку про відсутність судимості, в тому числі членів його сім’ї, які досягли чотирнадцятирічного віку і проживають разом з кандидатом у патронатні вихователі;
 • копію документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;
 • письмову згоду на влаштування дитини в сім’ю кандидата у патронатні вихователі усіх членів його сім’ї, які проживають разом з ним, в тому числі дітей, які досягли такого віку та рівня розвитку, що можуть її висловити.

Про Патронат над дитиною можна дізнатись в міському Центрі соціальних служб за номером телефону 33-67-94 або за адресою вул. Благовісна 170, оф. 41.

Про це інформує Департамент соціальної політики Черкаської міської ради

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.