На Канівщині цьогоріч створять 57 гектарів лісів

Опубліковано: 02.03.2021
lis

Цієї весни у Канівському лісгоспі буде відтворено лісів на загальній площі 57 га. Про це повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Для успішного проведення лісокультурної кампанії у лісових розсадниках держлісгоспу вирощено 842,3 тис. стандартних сіянців, зокрема сосни звичайної – 570,2 тис., дуба звичайного – 103,9 тис., дуба північного – 97,5 тис., горіха чорного – 31,6 тис. та ін. Окрім зазначених порід, канівські лісівники будуть висаджувати березу повислу, липу дрібнолисту та крупнолисту, плодокісточкові різновиди деревних та чагарникових порід.

Готові канівські лісівники й до висівання насіння у лісових розсадниках. У 2020 році здійснено заготівлю та перевірку лісового насіння загальною кількістю 3740 кг, в тому числі сосни звичайної – 100 кг, дуба звичайного – 400 кг, дуба північного – 840 кг, горіха чорного – 2350 кг, інших порід – 50 кг.

На осінь 2021 року заплановано створення плантацій новорічних ялинок на загальній площі 2 га, де будуть висаджені сосна звичайна та сосна кримська.

Як зазначає директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко, цьогоріч продовжать роботу в напрямку відходу від монокультур та створюватимуть змішані насадження. Крім того, застосовуватимуть при садінні сіянців в ґрунт живильного гелю з мінеральними добривами для захисту від ґрунтових шкідників і посиленого утворення коренів.

Для озеленення та реалізації вирощено 8 тис. одиниць декоративного садивного матеріалу, серед яких найбільш популярні – ялина голуба, туї та ялівці різних видів та форм, листяні квітучі дерева та кущі.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.