Уманські митці презентували “Весняний вернісаж” (ФОТО)

Опубліковано: 06.03.2021

Уманські митці презентували “Весняний вернісаж” (ФОТО)

Фото: “УманьNews.City”

У залі заповідника “Стара Умань” відкрили виставку живопису, скульптури і графіки “Весняний вернісаж” до Міжнародного жіночого свята.

Про це повідомляє “УманьNews.City”.

Як пояснив голова творчого об’єднання “АРТ-Умань” Сергій Шандра, це вже традиційний весняний захід, який відновлено після перерви. Цього разу 27 уманських митців – художників і скульпторів представили свої роботи.

Директор ДІАЗ “Стара Умань” Владислав Давидюк додав,  що цього року до іменитих художників приєдналися доволі багато молодих людей. Для декого з них це взагалі перша справжня виставка.Уманські митці презентували “Весняний вернісаж” (ФОТО)

Фото: “УманьNews.City”

Відвідувачі можуть переглядати різноманітні роботи, представлені на вернісажі: графіка, олійні фарби, олівець, акварелі. Те ж саме і з жанрами. На виставці є портрети, натюрморти, пейзажі і скульптури.

Із особливою увагою відвідувачі роздивлялися міські пейзажі і портери земляків.Уманські митці презентували “Весняний вернісаж” (ФОТО)

Фото: “УманьNews.City”

Виставка живопису і графіки “Весняний вернісаж” діятиме до кінця березня в ДІАЗ “Стара Умань” за адресою вул. Небесної Сотні, 31.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.