Юні науковці Лисянщини стали переможцями Всеукраїнського конкурсу

Опубліковано: 07.03.2021
Юні науковці Лисянщини стали переможцями Всеукраїнського конкурсу

Дар’я Головнич, Владислав Груша та Ванесса Цибульська учні КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради, успішно захистили свої роботи з технічних та комп’ютерних наук, історії, наук про Землю на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
24 лютого у залі Лисянської селищної ради відбулася презентація наукових робіт переможців, в якій взяли участь селищний голова Анатолій Проценко, депутати, старости сіл, працівники селищної ради та її виконавчого комітету.
Першою презентувала свою дослідницьку роботу Дар’я Головнич, учениця 10 класу, на тему: «Стан водних об’єктів Лисянської селищної громади» (на прикладі підземних водойм)», яка посіла І місце за секцією» Гідрологія». Наступною презентацією була тема «Польський період в історії Лисянської громади», дослідженням якої займалася учениця 9 класу Ванесса Цибульська та здобула ІІІ місце за секцією «Історичне краєзнавство».
А Владислав Груша, учень 9 класу, розповів про свій винахід – «Розумний термометр», який успішно використовується в школі. Владислав навіть продемонстрував дію пристрою в залі – проконтролював стан здоров’я заступника селищного голови, визначивши його температуру тіла. Його робота отримала І місце за секцією» Інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій» і ІІ місце за секцією «Технології програмування».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.