Черкаський безробітний із пособниками організували “наркобізнес”

Опубліковано: 10.03.2021
Черкаський безробітний із пособниками організували “наркобізнес”
фото тематичне

Про підозру повідомили 4 членам організованої групи, які займалися злочинною діяльністю, пов’язаною із незаконним обігом психотропної речовини, обіг якої обмежено, на території міста Черкаси.

Встановлено, що раніше судимий за корисливі злочини та безробітний місцевий житель організував злочинну групу, до складу якої включив рідного брата та двох своїх знайомих, з метою збуту на території міста амфетаміну.

Відповідно до плану їх злочинної діяльності один із членів групи придбавав амфетамін в особливо великому розмірі та у подальшому перевозив в Черкаси, де передавав організатору. Організатор разом із братом зберігали психотропну речовину та фасували її з метою подальшого збуту.

Збут амфетаміну здійснювався членами групи на вулицях міста. Під час досудового розслідування проведено оперативні закупки амфетаміну, який підозрювані збували в особливо великих розмірах.  

Окрім того, під час обшуку в помешканні організатора виявлено – амфетамін в особливо великих розмірах, електронні ваги та інші предмети, призначені для розфасування і упакування амфетаміну.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.