Відомий казкар неприємно вражений піснями, які черкащанки слухають у публічних місцях

Опубліковано: 10.03.2021
Відомий казкар неприємно вражений піснями, які черкащанки слухають у публічних місцях

Відомий український казкар Сашко Лірник розповів, наскільки його обурив “передсвятковий” вибір пісень жінками в одному з кафе на трасі біля Умані. Найбільше його обурило, що в закладі 8 березня святкували під російську музику.

Про це письменник написав на своїй сторінці у “Facebook”.

– Я манав ці «виходи з бульбашки». Дуже смачно було. Але в кафе була типу «музика». І радісні нетверезі пергідролеві «дєвушкі» з такими ж «мудчінами» (це обдруківка, але мені сподобалось) радісно замовляли, підспівували і гоцали під «девушка, садісь мая машина, я хачю тєбя лубіть, а женіцца нє хачу». А потім підряд ішли «пьяная женщіна, пьяная», «пьяная вішня, пьяная»,«прінєсі пустой стакан, я сіводня н**ер п‘ян», «я хоть сільна пьян, но я сіводня тібя нікому нє атдам», «я сіводня напьюсь і буду тебья любіть», «мілий мой, ти покурі, а я побуду дєсять мінут бєз любві», «шльопки-тапки» і т.д. Реально такі тексти без перерви й на замовлення. І на фінал – «ахвіцери, ахвіцери, ваше сєрце пад пріцелам, ахвіцери – УМАНЧАНЄ, пусть свабода вассіяєт”, – обурюється письменник, поки згадує вечір у кафе.

Олександр Лірник наголошує: подібний вибір пісень викликає у нього фізичний біль і судоми.

– Я думав не про смаженого короп, а про вогнемет. Нудить від згадки про цей треш. Який ще народ? Те, що мертве, вмерти не може. Це булькаюче ла**о в стадії агонії, яке не лікується. Я краще вмру в своїй «бульбашці», – написав Сашко Лірник. – Згадав, як Мойсей пішов на гору до Бога, а коли повернувся, то побачив, що «народ» зробив золоте теля і поклоняється йому, і радісно напивається і веселиться.. Тоді Мойсей зі своїми родичами вночі закололи всіх цих «поклонятелів». Завжди жахався від цієї історії – ну, як же так можна? Це ж «свої». Тепер я його розумію.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.