Творчі зустрічі, квести та майстер-класи: на Черкащині розпочався Тиждень дитячого читання

Опубліковано: 17.03.2021
161073634_2811784332470831_2796454436608437012_o

Із 16 до 23 березня у Черкаській обласній бібліотеці для дітей відбудеться традиційний Тиждень дитячого читання.

У бібліотеці для дітей Тиждень відкрився 16 березня музично-поетичним дійством «Вогонь її пісень не згасять зливи літ», присвяченим 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

У програмі свята – сценічна мініатюра за мотивами листів Лесі Українки, підготовлена учасниками літературного театру «Задзеркалля» Черкаської обласної бібліотеки для дітей (керівник – Олександр Бондаренко), театрально-музична композиція від театральної студії «РапсоДія» Черкаської музичної школи №5 (керівник – Анна Куриленко), а також пісні на слова поетеси, читання її віршів в музичному супроводі.

Урочисте відкриття Тижня дитячого читання – лиш перше в низці захопливих літературних пригод, які працівники бібліотеки підготували на найближчі 7 днів.

Попереду на читачів чекають творчі зустрічі, квести, майстер-класи, читацькі турніри, пізнавально-розважальні заходи. Серед них: пізнавальні ігри «Пізнайкова скарбничка» та «Підняти вітрила!», літературні ігри «Усі дороги ведуть до казки», «Чарівний світ фантастичних звірів» та «Персонажі кольорових книг», бібліокіно «Читали. Дивилися. Радимо!», квест «Таємничий світ Нарнії», турнір кмітливих та допитливих «Хто книжки читає, той усе на світі знає», майстер-клас «У книжечку на згадку зробимо закладку» тощо.

Про це інформує Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.