Черкащан запрошують до участі в конкурсі мікрогрантів від МХП

Опубліковано: 22.03.2021
Черкащан запрошують до участі в конкурсі мікрогрантів від МХП

Заявки на участь у конкурсі мікрогрантів для розвитку підприємництва «Село. Кроки до розвитку» приймають до 30 березня. За його результатами оберуть 24 переможців, які отримають 50 тисяч грн на реалізацію своєї ідеї.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку і надіслати її на розгляд комісії. Для участі запрошують жителів сіл Черкаської та Вінницької областей, які не більше 2 років як зареєстровані підприємцями або готові розпочати власну справу. Участь безкоштовна.

Запропонована ініціатива зорієнтована на соціально-економічні потреби регіону, а також інноваційні рішення, що вже існують і спрятимуть підтримці та розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив для населення під час і після пандемії.

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» реалізовано в межах проєкту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва», ініційованого Благодійним фондом «МХП – Громаді», який працює на територіях присутності агрохолдингу МХП, спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та Cherkasy Regional Development Agency.

Заявку можна заповнити ТУТ.

Ознайомитися з положеннями ТУТ.

Дедлайн подачі заявки – 30 березня 2021.

Заповнені заявки треба надсилати на електронну адресу k.lisichenko@mhp.com.ua з позначкою “Конкурс мікрогрантів “Село. Кроки до розвитку”.

Загальний бюджет конкурсу – 1 200 000 грн. Ініціатива реалізована в межах спільного проєкту Уряду Швеції та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.