На уманському автовокзалі орудує кишеньковий злодій

Опубліковано: 22.03.2021
На уманському автовокзалі орудує кишеньковий злодій

На території автовокзалу Умані діє кишеньковий злодій.

Про це повідомляють на сайті “Рідний край” з посиланням на уманську групу “Умань ua” в соцмережі Facebook.

УВАГА! На автовокзалі Умані помітили кишенькового злодія!

За попередньою інформацією, кишеньковий злодій підкидає пасажирам автобусів гаманець, а потім звинувачує потерпілих у привласненні коштів, які нібито були у цьому гаманці.

УВАГА! На автовокзалі Умані помітили кишенькового злодія!
УВАГА! На автовокзалі Умані помітили кишенькового злодія!

Виявляється, така злочинна схема діє вже декілька років.

На ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Нет описания фото.
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и текст «рдний край уманчани знову попереджають про шахрайв на автовокзал в одний мисцевих уманських груп соцмережи фейсбук з'явилося попередження про те, що на уманськй автостанций "працюе" шахрай обкрадае людей.»)
Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст «умань UA мишаня сичкарь added photo. внимание!!!!!!!!! знает етого человека автовокзале, человек уснул начинает лазить по смо трите вещами! leper ждёт ночью автобус вокзал видит сумкам,будьте осторожны переклад проте мисцеви впзнали ньому "славнозвсного" кишенькового злодия 13 позивним король. .аферист уже не перший piκ дурить обкрадае людей.»)

Він звернувся з відповідним листом до начальника Уманського районного управління поліції щодо проведення перевірки та здійснення необхідних заходів реагування згідно чинного законодавства України.

“ЗАКЛИКАЮ ВСІХ УМАНЧАН ТА ГОСТЕЙ МІСТА БУТИ МАКСИМАЛЬНО ОБЕРЕЖНИМИ ТА ПИЛЬНИМИ! ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ ТАКОЇ ПОДІЇ АБО ПОТЕРПІЛИМ, НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, ТА НЕГАЙНО ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ПОЛІЦІЇ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ 102!” – НАПИСАВ ПАРЛАМЕНТАР.

Тематичне фото з мережі Інтернет

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.