Стартував перший етап національного відбору для участі у міжнародних змаганнях Warrior Games

Опубліковано: 25.03.2021
Безымянный-3

Розпочався перший етап національного відбору для участі збірної України на міжнародних змаганнях Warrior Games (Ігри Воїнів), зокрема реєстрація на відбіркові змагання, яка триватиме до 30 квітня.

Другий етап відбору – це безпосередньо відбіркові національні змагання, що відбудуться 15-16 травня 2021 року у м. Києві в рамках фестивалю «Звитяга Нескорених» за підтримки Департаменту молоді і спорту м. Києва.

Загалом 40 українських ветеранів, які пройдуть відбори, уперше виступлять на міжнародних мультиспортивних змаганнях Warrior Games (Ігри Воїнів), які відбудуться з 8 по 23 вересня в Орландо, штат Флорида, США.

Ігри Воїнів передбачають змагання у таких видах спорту: плавання, штовхання ядра, біг, паверліфтинг, велоспорт на шосе, біг, стрільба з лука, кульова стрільба, веслування на тренажері і два командних: волейбол сидячи та баскетбол на візках.

Україна вперше в історії візьме участь у міжнародних змаганнях Warrior Games (Ігри Воїнів). Це стало можливим завдяки активній роботі Організаційного комітету Ігор Нескорених і взаємодії із міжнародним фондом Warrior Games.

Warrior Games – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів і ветеранок, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль. Цього року він проходитиме з 8 по 23 вересня в Орландо, штат Флорида, США.

Серед учасниць – команди з  восьми країн світу: США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Залучення України до Warrior Games стало результатом успішних перемовин за участі Організаційного комітету Ігор Нескорених в Україні та збірної України на Іграх Нескорених у Гаазі, які велися з 2019 року. Цей крок сприятиме розширенню можливостей спортивної реабілітації українських ветеранів.

До складу української команди увійдуть представники Національної збірної України Ігор Нескорених, а також ветерани та ветеранки, які пройдуть національний відбір.

Відбір  кандидатів на участь у Warrior Games пройде в межах національних змагань для всіх ветеранів та ветеранок з травмами та пораненнями на фестивалі «Звитяга нескорених», який відбудеться 14-16 травня 2021 року у Києві.

Для обрання учасників збірної буде створена відбіркова комісія за участі представників Міністерства у справах ветеранів, відомств сектору безпеки і оборони, добровольчих формувань та громадських організацій. Результати відбору буде оголошено на відкритій прес-конференції.

Потрапити до збірної України та виступити на Warrior Games-2021 мають можливість ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, були травмовані чи захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.

Детальна інформація про змагання, умови участі, графік відбору, можливість зареєструватися – на офіційному вебсайті Warrior Games.

Організатори відбору: Міністерство у справах ветеранів України, БО «СтратКом УА», ГО «Ігри Інвіктус Україна», Федерація стронгмену України, БО «Повернись Живим».

Про це інформує пресслужба ОДА

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.