Найвідоміші локації Умані у новому кліпі Наталії Рудої (ВІДЕО)

Опубліковано: 26.03.2021

Уманчанка Наталія Руда, яка є заслуженою артисткою естрадного мистецтва України, лауреаткою і переможницею міжнародних вокальних конкурсів презентувала свій новий кліп на пісню “Ти просто є”.

Це історія про вічне кохання, яке непідвладне часу. А також про силу і мужність українських жінок, які руйнюють стереотипи.

“Черкащина збагачує силою та енергією. Саме тут знаходяться одні з кращих місць в Україні. І ці місця стали “серцем” мого кліпу”, – написала співачка на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Під час роботи над кліпом було використано визначні локації, якими славиться Черкаський край. Зокрема, ряд об’єктів знаходиться в Умані, а саме:

– дендропарк “Софіївка”;

– комплекс водоспадів “Тризуб Посейдона”;

– фентезі-парк “Нова Софіївка”;

– комплекс фонтанів “Перлина кохання”.

Також у відео є кадри замку Даховських, який знаходиться у с. Леськове, що на Уманщині (див. раніше – територія Монастирищенського району).

Нагадаємо, Антон Яценко разом з колегами-депутатами подали проєкт постанови №3581 від 03.06.2020 «Про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо необхідності збереження унікального ландшафтно-архітектурного комплексу  «Садиба Даховських» та створення на його базі державного ландшафтно-паркового музею Історії Українського Війська».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.