У Золотоноші двоє неповнолітніх підробили паспорти у фотошопі, щоб купити цигарки

Опубліковано: 27.03.2021

У Золотоноші двоє неповнолітніх підробили паспорти у фотошопі, щоб купити цигарки

Фото: Мар’яна Ніщенко

У Золотоноші склали два протоколи на батьків учнів, які підробили документи, щоб придбати цигарки.

Про це повідомила заступниця міського голови Золотоноші Мар’яна Ніщенко.

За її словами, в місті служба у справах дітей спільно з поліцієї проводять вечірні рейди “Канікули” по виявленню правопорушень серед дітей. Вони працюють у парках, скверах, біля спортивних майданчиків, в магазинах і закладах харчування центральної частини міста.

Учора виявили двох учнів однієї зі шкіл міста 2006 та 2004 років народження. Хлопці за підробленим паспортом, використавши фотошоп, придбали цигарки та алкоголь в магазині. У результаті – з адміністрацією торгової мережі провели профілактичну бесіду. А також склали два адмінпротоколи по ст. 184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків.У Золотоноші двоє неповнолітніх підробили паспорти у фотошопі, щоб купити цигарки

Фото: Мар’яна Ніщенко

Ще одного неповнолітнього порушника помітили біля скейтпарку. На нього склали адмінпротокол за ст. 178 КУпАП – розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.

“Всіх “героїв вечора” передали батькам. З молоддю, яку зустрічали, проводили роз’яснювальну роботу щодо недопущення вчинення правопорушень, шкідливості вживання алкоголю та паління, а також про необхідність дотримання карантинних заходів”, – зауважила Мар’яна Ніщенко.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.