У селі на Черкащині продавця оштрафували за продаж алкоголю неповнолітнім (ВІДЕО)

Опубліковано: 31.03.2021
У селі на Черкащині продавця оштрафували за продаж алкоголю неповнолітнім (ВІДЕО)
фото тематичне

З метою недопущення та протидії вживанню неповнолітніми алкогольних і тютюнових виробів, правоохоронці провели профілактичне відпрацювання Драбівської та Шрамківської ОТГ.

Під час відпрацювання в селі Шрамківка на продавця магазина за фактом продажу неповнолітній особі алкогольних напоїв правоохоронці склали адміністративний протокол за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також на батьків неповнолітнього складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліціянти провели роз’яснювальні бесіди з неповнолітніми про негативний вплив шкідливих звичок, недопустимість вживання підлітками наркотичних засобів, психотропних речовин, алкогольних напоїв та тютюнопаління, які негативно впливають на організм не тільки дітей, а й дорослих. Такі рейди й надалі будуть проводитися на території міста та області.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fcherkasypolice%2Fvideos%2F2646059465691587%2F&show_text=false&width=560

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.