Лісівники Черкащини долучаться до проєкту «Greening of the Рlanet»

Опубліковано: 02.04.2021
Лісівники Черкащини долучаться до проєкту «Greening of the Рlanet»

Лісівники Черкащини приєднаються до проєкту «Озеленення планети» («Greening of the Рlanet»), у рамках якого 10 квітня заплановано висадити 1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу.

Лісівники Черкащини долучаться до проєкту «Greening of the Рlanet»

Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво щодо проведення проєкту підписав начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко та співорганізатор «Greening of the planet Cherkasy» Наталія Щербініна.

Загалом у рамках заходу усі 10 держлісгоспів Черкащини запланували лісові  ділянки, на яких разом з громадськістю висадять понад 60 тисяч сіянців різних деревних порід.

Нагадаємо, що минулої осені держлісгоспи Черкащини приєдналися до Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу», що була організована .Благодійною організацією «Озеленення України».  Тоді у рамках акції активні жителі області разом з лісівниками висадили 32 тисячі майбутніх дерев на території п’яти держлісгоспів.

До слова, наразі на Черкащині розпочалася весняна лісокультурна кампанія та триває Всеукраїнська акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом», яка розпочалася 21 березня у Міжнародний день лісу і завершиться у День довкілля, (17 квітня 2021 р.). У ході акції усі бажаючі можуть долучитися до висаджування лісів на Черкащині разом з лісівниками. Загалом же у рамках весняної лісокультурної кампанії у держлісгоспах Черкащини буде висаджено понад 1000 гектарів лісів, а у лісових розсадниках для цього вирощено майже 9 мільйонів сіянців основних та другорядних лісоутворюючих порід.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.