“НІ” незаконному продажу алкоголю: в Умані буде закрито всі “наливайки”

Опубліковано: 02.04.2021
"НІ" незаконному продажу алкоголю: в Умані буде закрито всі "наливайки"

У місті Умані нараховується не менше 14 так званих «наливайок», у яких незаконно продають алкогольні напої дорослим та навіть дітям. У цих закладах створено криміногенну ситуацію і розпускають молодь. Яскравим прикладом є так звана наливайка «Веранда».

Наразі міська влада активно працює над тим, щоб припинити незаконний продаж алкоголю на території Уманської міської територіальної громади.

Про це пише Виконавчий комітет Уманської міської ради на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Для припинення незаконного продажу алкогольних напоїв Уманський міський голова Ірина Плетньова винесла на розгляд сесії Уманської міської ради проект рішення, яким ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  • продаж та споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на розлив у місцях роздрібної торгівлі, так званих «наливайках» на території Уманської міської територіальної громади (окрім ресторанів, кафе, барів та інших закладів громадського харчування).

29 березня 2021 року на черговій сесії Уманської міської ради його було підтримано депутатами та прийнято. Найближчим часом буде закрито скандальну наливайку «Веранда» у центрі міста.

“БУДЕ ЗАКРИТО ВСІ “НАЛИВАЙКИ” В УМАНІ. НА ЦЕ Є ЗАКОННІ ПІДСТАВИ. В УМАНІ НЕ ПОВИННО БУТИ «НАЛИВАЙОК», У ЯКИХ ПРОДАЮТЬ «З –ПІД ПРИЛАВКА» АЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ!” – НАГОЛОСИЛА ОЧІЛЬНИЦЯ МІСТА.

Ірина Плетньова звернулась до Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, Уманського РВ Управління ДСНС України, начальника Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариси Качанової щодо проведення перевірки так званих «наливайок» на наявність дозвільних документів на здійснення роздрібного продажу алкогольних напоїв та у випадку виявлення порушень вжити необхідних заходів, спрямованих на припинення незаконної торгівлі та притягнення до відповідальності винних осіб.

ШАНОВНІ УМАНЧАНИ! ЯКЩО ВАМ ВІДОМІ АДРЕСИ НЕЗАКОННОЇ ТОРГІВЛІ АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ, ПРОСИМО ІНФОРМУВАТИ ПРО ЦЕ НА СТОРІНКАХ У СОЦМЕРЕЖАХ FACEBOOK, INSTAGRAM.

Офіційні сторінки Уманського міського голови Ірини Плетньової:

https://www.facebook.com/PletnovaIrynahttps://www.instagram.com/pletnova_iryna/

E-mail: Irapletnova1@gmail.com Телефон для звернень: (04744)-3-80-37.

Електронна громадська приймальня м. Умань https://www.facebook.com/profile.php?id=100015684963060

Виконком Уманської міської ради

https://www.facebook.com/vykonkomumr

Або ж одразу повідомте у поліцію за номером телефону 102!

Фото тематичне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.