На Черкащині школярі долучилися до садіння лісу

Опубліковано: 04.04.2021
На Черкащині школярі долучилися до садіння лісу

У межах акції “Створюємо ліси разом” учні Бужанської загальноосвітньої школи долучились до лісокультурних робіт у Яблунівському лісництві Лисянського лісгоспу.

Головний лісничий Лисянського лісгоспу Віталій Марусіч та лісничий Яблунівського лісництва Ігор Осифляк розповіли школярам про основні аспекти лісокультурного виробництва, після чого діти разом з лісівниками приступили до висаджування лісу. Усі разом заліснили 1,5 га лісокультурної площі. Висаджували сіянці дуба звичайного.

– Для учасників акції це гарна можливість долучитися до світу природи і відчути себе причетними до величної справи – створення лісу власними руками. Тож школярі були у захваті від роботи. Думаю, що для них важливо та цікаво буде спостерігати за тим, що через кілька років на цьому місці зеленітиме молодий ліс, – говорить Віталій Марусіч.

Тож ще одна ділянка Лисянського лісгоспу поповнилася молодими дубовими насадженнями. Загалом на підприємстві цієї весни буде здійснено  відтворення лісів на загальній площі – 84,9 га.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.