Що в Умані зроблено місцевою владою на чолі з Іриною Плетньовою за березень? (ЗВІТ)

Опубліковано: 06.04.2021
Що в Умані зроблено місцевою владою на чолі з Іриною Плетньовою за березень? (ЗВІТ)

Уманський міський голова Ірина Плетньова на своїй сторінці у Facebook  прозвітувала про роботу, яка була виконана спільно з командою у березні 2021 року.

Уманський міський голова Ірина Плетньова прозвітувала про роботу за березень 2021 року (ВІДЕО)

А саме, було зроблено такі справи:

 • Припинено побори у школах і дитсадках Умані. Ірина Плетньова видала розпорядження про заборону «добровільних» батьківських внесків у школах, дитсадках комунальної форми власності в Умані. Відкрито гарячу лінію для звернень батьків щодо збору коштів.

Телефони: +380985025312, (04744)3-24-00.

Батьки не повинні здавати школи на ремонти та інші потреби шкіл і дитсадків!

 • Виділено фінансування на ремонт 25 проблемних доріг в місті Умані та селі Полянецьке завдяки плідній співпраці Уманського міського голови Ірини Плетньової з народним депутатом України Антоном Яценком та головою Черкаської обласної адміністрації Олександром Скічком.Також буде відремонтовано проблемну ділянку дороги по вул. Великій Фонтанній. Окрім того, цього року буде зроблено ямковий ремонт на усіх дорогах Умані, де є необхідність.
 • Відкрито оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги в Уманській центральній міській лікарні.Відділення екстреної медичної допомоги працюватиме цілодобово та медична допомога надаватиметься безкоштовно. У відділенні функціонує сучасне обладнання для надання якісної допомоги хворим.
 • Відкрито першу ПЛР-лабораторію на базі Уманської центральної міської лікарні.У цій лабораторії проводяться бактеріологічні дослідження методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР). Це один з найбільш точних та ефективних методів діагностики COVID-19 та всіх захворювань інфекційного походження.
Уманський міський голова Ірина Плетньова прозвітувала про роботу за березень 2021 року (ВІДЕО)
 • Заборонено продаж алкогольних напоїв на розлив та їх споживання (крім ресторанів, кафе, барів та закладів громадського харчування) у так званих «наливайках» Умані.
 • Започатковано проведення рейдів інспекцією з благоустрою Уманської міської ради спільно з працівниками поліції для боротьби з порушниками паркування. Ініціатива реалізовується у рамках ініційованої Іриною Плетньовою програми «Безпечне місто».
Уманський міський голова Ірина Плетньова прозвітувала про роботу за березень 2021 року (ВІДЕО)
 • З бюджету громади виділено кошти на профілактичну дезінфекцію під’їздів житлових будинків, які обслуговуються РЕУ-3.
 • Відновлено роботу головного годинника Умані.
 • Інші справи.

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.