Запустили безкоштовні онлайн-курси з вивчення і удосконалення української мови

Опубліковано: 10.04.2021
Запустили безкоштовні онлайн-курси з вивчення і удосконалення української мови

Міністерство культури і інформаційної політики запустило безкоштовні онлайн-курси по вивченню і вдосконаленню української мови.

Повідомляє gazeta.ua

Сайт підходить для користувачів всіх рівнів володіння українською, в тому числі і для іноземців, які хочуть оволодіти мовою, в Facebook поінформував глава міністерства Олександр Ткаченко.

Освітня платформа об’єднує відразу кілька сайтів з вивчення української. На ній доступні ресурси з різними форматами навчання: текстовому, відео або в інтерактивному – виконуючи вправи і завдання з правопису. Іншомовні громадяни можуть спробувати інший сайт з широким спектром уроків – з понад 100 безкоштовних уроків.

“Обидві платформи постійно доповнюються, інтегруючи туди нові ресурси. Також є можливість запропонувати додати свій сервіс на платформу. Пам’ятайте: не соромно мати прогалини. Соромно не заповнювати їх”, – зазначив Ткаченко.

5 квітня в ефірі каналу “Дім” Юлія Мендель заявила, що в Україні існує власна “Українська російська мова”. Вона закликала президента демонополізувати право Росії на російську мову. Висловлювання назвали її особистою думкою.

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.