Майже півсотні жителів громади на Черкащині знайшли роботу завдяки службі зайнятості

Опубліковано: 11.04.2021
Майже півсотні жителів громади на Черкащині знайшли роботу завдяки службі зайнятості

У результаті децентралізації основними адміністративними одиницями наразі є територіальні громади, утворені шляхом об’єднання колишніх сільських рад. Саме вони відповідають за всі соціально-економічні процеси, що відбуваються на їх території, зокрема і на місцевому ринку праці, повідомляють у Лисянській районній філії ОЦЗ.

З метою підтримання тісної співпраці, що триває вже не один рік, директор Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Володимир Висотенко провів виїзну робочу зустріч з головою Бужанської територіальної громади Валентиною Стадник. Також в спільній нараді взяла участь заступниця начальника відділу надання соціальних послуг Наталія Сокирко.

Співпраця між Лисянською районною філією та Бужанською тергромадою дає змогу більш оперативно вирішувати проблеми працевлаштування місцевих мешканців, посилити їх соціальну захищеність. Адже голова територіальної громади володіє інформацією про всіх 30-х діючих роботодавців, які провадять діяльність на території населених пунктів громади та, як правило, знає їх кадрові потреби й можливості. Зокрема, вже з початку поточного року 39 жителів цієї громади знайшли роботу за сприяння районної служби зайнятості.

У ході зустрічі Володимир Висотенко охарактеризував ситуацію на місцевому ринку праці, зокрема в розрізі сіл, що входять до складу територіальної громади та обговорив з головою громади перспективи покращення ситуації з початком весняно-польових робіт.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.