Підозрюваного в убивстві медсестри з Ватутіного суд відпустив на волю

Опубліковано: 11.04.2021
Підозрюваного в убивстві медсестри з Ватутіного суд відпустив на волю

Підозрюваного у вбивстві медсестри з Ватутіного Михайла Ткачука суд відпустив на волю. Із СІЗО чоловік вийшов під особисте зобов’язання. Рік перебував під вартою. На судових засіданнях Ткачук просить розглянути його справу якнайшвидше. Своєї провини у смерті дружини не визнає. Родичі вбитої Людмили Ткачук підозрюють, що він навмисно затягує судовий процес.

Про це йдеться на сайті Вісті Черкащини.

–Його відпустили на волю із зали суду наприкінці зими, – розповідає мати загиблої Лілія Тимчук. – Засідання постійно переносяться. То його адвокатів немає, то ще щось. Мій захисник на нещодавньому слуханні просила, аби підозрюваного повернули до СІЗО. Нас не підтримали.

Жінка скаржиться, що покази свідків та її не охоче беруть до уваги.

–Я так зрозуміла, що мої та інших свідчення до уваги не взялись, – обурюється Лілія. – Допитували поліцейського, який в день вбивства виїжджав на місце. Він молодець, бо все чітко розповідає. Але завершенням процесу ще не пахне. Щоразу переливається з пустого в порожнє.

Після закінчення розслідування Тимчук була впевнена, що провину колишнього чоловіка доньки доведуть і його посадять за ґрати.

–Я вважала, що суд триватиме не більше року, – пояснює Лілія Тимчук. – А тепер і не знаю, коли це все закінчиться. А дитини немає. І тим більше не думала, що його відпустять на волю. Адже судять по «тяжкій» статті.

Адвокат Ткачука Володимир Кобринський вважає закономірним, що підзахисного відпустили. Роботу прокурорів називає незадовільною.

–Він нині під особистим зобов’язанням без жодних обмежень, – коментує Кобринський. – Має лише вчасно з’являтися до суду. Прокурор не надав достатньо доказів, які б вказували на ризики під час особистого зобов’язання чи домашнього арешту. Він не доставляв свідків, клопотання були не обґрунтованими. Працівники прокуратури мінялися постійно.

За словами Лілії Тимчук,  її колишній зять зараз в іншій області. Наступне засідання має відбутися 21 квітня.

Нагадаємо, трагедія сталась 10 лютого у Ватутінській багатоповерхівці. 33-річна жінка лежала закривавлена у власній квартирі. Коли приїхали правоохоронці, зустріли її чоловіка з перерізаним горлом. Адвокат останнього підозрює, що в оселі був хтось третій. Втім, ця версія досі не підтверджена.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.